Ayşe Karaman’ı Michael Jackson’ı Öldüren İlaç Hayattan Kopardı

Doktor sevgilisinin evinde cansız bedeni bulunan anestezi teknikeri Ayşe Karaman'ı hayattan koparan ilacın, Michael Jackson’ın ölümüne neden olduğu açıklanan ilaçla aynı olduğu ortaya çıktı.
Ayşe Karaman’ı Michael Jackson’ı Öldüren İlaç Hayattan Kopardı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz hafta cansız bedeni 46 yaşındaki doktor sevgilisinin evinde bulunan anestezi teknikeri Ayşe Karaman’ın ölümüyle ilgili soruşturma devam ediyor. Eve geldiğinde Karaman’ın cesedini bulduğunu öne süren doktor sevgilisi tutuklanırken, Karaman’ın ölümüne neden olan ilacın Michael Jackson’ın ölümüne neden olan ilaçla aynı olduğu ortaya çıktı.

İLACI VÜCUDA KİM ENJEKTE ETTİ?

Savcılığın olay yerinde yaptığı incelemede, genç kızın bulunduğu yatağın yanındaki komodinin üzerinde 1 adet 20 milimetre propofol ampül, 1 adet 20’lik boş kullanılmış enjektör, 1 adet 20’lik içerisinde 10 milimetre propofol enjektör, 1 adet 10 milimetre içerisinde 7 milimetre propofol içeren enjektör bulundu. Savcılık, bulunan ilaç ve enjektörleri incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu’na gönderdi. Ayrıca, ölüme neden olduğu tahmin edilen propofol ilacının vücuda ne kadar enjekte edildiği, genç kızın ilacı vücuduna kendisinin mi yoksa bir başka kişi tarafından mı enjekte edildiğinin tespit edilmesi için rapor düzenlenmesi talep edildi.

Ayşe Karaman’ı Michael Jackson’ı Öldüren İlaç Hayattan Kopardı

DİKKAT ÇEKEN MICHAEL JACKSON DETAYI

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma devam ederken genç kızın ölümüne neden olduğu tahmin edilen propofol ilacının, 10 yıl önce dünyaca ünlü pop yıldızı Michael Jackson’ın ölümüne neden olduğu açıklanan ilaçla aynı olduğu ortaya çıktı.

Ayşe Karaman’ı Michael Jackson’ı Öldüren İlaç Hayattan Kopardı

DOKTOR SEVGİLİNİN İFADESİ

Öte yandan Ayşe Karaman’ın ölümüyle ilgili tutuklanan doktor sevgilisi, savcılıkta verdiği ifadede kendini şu sözlerle savundu: “Akşam saatlerinde bir arkadaşın evinde birlikte içki içtik. Daha sonra ben eşimle yaşadığım evime gittim. Ayşe bir süre sonra bana mesaj çekerek, başının ağrıdığını ve ilaç getirmemi istedi. Ben de çantamı alarak evden çıkıp yanına gittim. Damar yolu açarak ‘Arveles’ adlı ilacı verdim. Bir de ‘midem kötü’ dediği için ‘Zofer’ yaptım. Kendisinin migreni vardı. İlaçları verdikten sonra, ‘sabah erken kalkacağım için uyumam lazım’ dedim. Saat 03.30 sıralarında uyudum. Saat 03.52’de telefon geldi. ‘Acil ameliyat var’ denildi. Ayşe de benimle birlikte kalktı. Hastaneye giderken, ‘gün içerisinde işlerim biterse gelirim’ dedim. Sabah 05.30’da ameliyatım bitti. Geri döndüğümde dış kapının içeriden kilitli olduğunu fark ettim. Kapıyı açmak için çilingirden yardım istedim. İçeri girdiğimde Ayşe’nin öldüğünü anladım.”

  • ayşe karaman
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.