Ayşe Hatun Önal: ”Estetiğe Karşı Değilim”

Women’s Fitness dergisine güzellik sırlarını paylaşan Ayşe Hatun Önal, "Yüzüme sadece pişik kremi sürüyorum, başka bir şey sürmüyorum.'' dedi.
Ayşe Hatun Önal: ”Estetiğe Karşı Değilim”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı ve model Ayşe Hatun Önal, Women’s Fitness dergisinin yeni sayısında güzellik sırlarını anlattı.

Güzellik sırlarını paylaşan Önal, “Yüzüme sadece pişik kremi sürüyorum, başka bir şey sürmüyorum. Bakım falan çok iğrenç şeyler! Estetiğe karşı değilim. Mezoterapi ve scarlet yaptırıyorum” dedi.

“New York Moda Haftası” kapsamında podyuma çıkan Önal, “Defileye nasıl hazırlandınız?” sorusuna; ”Yıllar önce modelliği bırakmıştım. Uzun zaman sonra benim için çok güzel ve özel oldu New York’ta podyuma çıkmak. Bunun için yaklaşık 2 ay ara vermeden spor yaptım ve 3,5 kilo verdim. Tabi kilodan çok kas hafızası diye bir şey var. Neyse ki toparladık şimdi, ideal kilomdayım.” yanıtını vermişti.

Ayşe Hatun Önal: ”Estetiğe Karşı Değilim”

”Güzellikte iddialı bir kadın mısınız? Vücudunuzda beğenmediğiniz bir yeriniz var mı?” soruları üzerine ise şunları söylemişti: ”Neysem oyum. Ben kendimi hep sevdim, hep beğendim değil tabii ki. İnsan her zaman kendinde bir kusur arayıp buluyor. O yüzden kendinizden memnun olmanız çok önemli. Yıllar önce bir restoranda yemekteyken bir estetik doktoru geldi. ‘Burnunun şurasını yapalım, vücudunun şuralarını yapalım’ dedi. Eğer ben doktoru dinlemiş olsaydım yanlış bir müdahale yaptırmış olabilirdim ve yıllarca üzüntü duyacağım bir durumla karşı karşıya kalabilirdim. Doktor konusunda güven çok önemli.”

Ayşe Hatun Önal: ”Estetiğe Karşı Değilim”

  • ayşe hatun önal
  • estetik
  • güzellik
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.