Ayşe Arman, Havuz Pozunu Eleştiren Takipçisine Fena Patladı

Selin Ciğerci ile birlikte havuza girip röportaj için poz veren Ayşe Arman, fotoğrafı eleştiren takipçisine sert çıktı.

Ayşe Arman, yaptığı ilginç röportajlarla adından söz ettiriyor. Usta isim, son olarak geçirdiği operasyonla kadın olan Selin Ciğerci ile yaptığı röportajla gündeme geldi. Röportaj kadar Ayşe Arman ile Selin Ciğerci’nin havuz pozu da çok konuşuldu. Sosyal medyada elden ele dolaşan fotoğrafla ilgili Ayşe Arman kendisine yöneltilen eleştirilere cevap vermeyi de ihmal etmiyor.

TEK CEVAPLA SUSTURDU

Bir takipçisinin “Röportaj okunmuyor diye mi havuza girdiniz? Selim Ciğerci kimdir, ne iş yapar?” şeklindeki eleştirisine yanıt veren Ayşe Arman, Selin Ciğerci’nin yüzüne asit atılan Berfin için 100 bin lira bağışladığını belirterek takipçisine “Siz ne yaptınız?” diyerek karşı bir soru yöneltti. Ayşe Arman’ın takipçisine vermiş olduğu bu cevap, çok sayıda beğeni aldı. Bazı takipçileri Ayşe Arman’a “Lafı tam gediğine oturttun” yorumlarıyla destek verdi. Ayşe Arman’ın tek cevabıyla susturduğu kişi ise bir anda sus pus oldu.

Ayşe Arman’ın Selin Ciğerci ile birlikte verdiği havuz pozu, 30 binin üzerinde beğeni aldı. Hürriyet’te yayınlanan röportaj ise ilginç konu başlıklarıyla birçok magazin sayfasına manşet oldu. Ciğerci, verdiği röportajda samimi itiraflarda bulundu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı