Aynur Aydın’dan itiraf! sürekli aldatılıyormuş…

Aynur Aydın dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Estetiği çok sevdiğini ifade eden şarkıcı, aşk yaşamında da devamlı aldatıldığını belirtti.
Takip et
Aynur Aydın’dan itiraf! sürekli aldatılıyormuş…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aynur Aydın önceki gün Etiler’de bulunan bir güzellik merkezine girerken görüntülendi. Kontrolü olduğunu ifade eden Aydın, konu estetikten açılınca, “Bana kalsa her yerime estetik yaptırırım ama çok korkuyorum. Yoksa estetiğe bayılıyorum” şeklinde konuştu. Yurtdışından babasının yanına geldiğini ve bir süredir babasıyla birlikte yaşadığını ifade eden Aynur Aydın, esprili bir dille şu şekilde şeklinde konuştu: “Babam çok konuşuyor. Devamlı dır dır dır. Söylenmeyi çok seviyor. Huyumu ondan almışım demek.”

Aynur Aydın’dan itiraf! sürekli aldatılıyormuş…

ALDATILMAYI SEVİYORUM
“Pandemiye cem Yılmaz’la girmek istiyorum’ sözü hatırlatılan Aynur Aydın, konu hatırlatılınca “Cem Yılmaz dememdeki neden komik olması, yoksa farklı bir amacım olsaydı emin olun ki Cem Yılmaz demezdim” diyerek konuştu. Kalbinin şu an boş olduğunu ifade eden şarkıcı, “Çok şey istiyorum galiba anlamadım. Bir türlü aradığım aşkı bulamıyorum. Eski sevgililerim hep beni aldatmıştır. Ben de aldatılmayı seviyorum. Bu Şekilde giden bir döngümüz var” şeklinde konuştu.

Aynur Aydın’dan itiraf! sürekli aldatılıyormuş…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.