Aynur Aydın’dan hiç paylaşmadığı cesur poz! Takipçisini kırmadı…

Sosyal medya üstünden takipçilerinden gelen soruları cevaplayan Aynur Aydın, hiç paylaşmadığınız bir fotoğrafınız var mı diyerek sorulmasının sonrasında eliyle bir göğsünü tuttuğu pozunu paylaştı.
Takip et
Aynur Aydın’dan hiç paylaşmadığı cesur poz! Takipçisini kırmadı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıları ve sosyal medya paylaşımlarıyla isminden söz ettiren Aynur Aydın, Instagram hesabı üstünden takipçilerinin merak ettiği sorulara yanıt verdi. Sorulara içtenlikle cevap veren şarkıcı, paylaştığı fotoğrafla da takipçilerini şaşırtmayı ihmal etmedi.

“ŞARKICI OLMASAYDIM VETERİNER OLMAK İSTERDİM”

Dobralığı ve eğlenceli kimliğinin yanı sıra hayvan sevgisiyle tanınan 35 yaşındaki Aynur Aydın, “Şarkıcı olmasaydın hangi mesleği seçerdin?” sorusuna “Şuandaki aklımla veteriner olmak isterdim” şeklinde konuştu. Şarkıcı enerjik ve mutlu olmasıyla alakalı gelen soruya da “Yaşamı ciddiye almamak, hepimiz bir toz parçası kadar ufak. Bir süreliğine bu gezegende misafiriz o kadar” diye yanıt verdi.

CESUR POZUNU PAYLAŞTI

Aynur Aydın, bir takipçisinin hiç paylaşmadığı bir fotoğrafını istemesine de yanıtsız kalamayınca eliyle göğsünü tuttuğu bir pozunu paylaştı. Şarkıcı cesaretiyle hayranlarını da şaşkına çevirdi.

Aynur Aydın’dan hiç paylaşmadığı cesur poz! Takipçisini kırmadı…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.