Aynı Gemide 1 Hafta İçinde 3 Denizci Öldü!

ABD'de 1 hafta içerisinde aynı uçak gemisinde 3 denizci hayatını kaybetti.

ABD medyasının merakla ilgilendiği olayda, 1 hafta içerisinde aynı gemide 3 denizcinin intihar ettiği iddia ediliyor. ABD’li birçok köşe yazarı, ABD askerlerinin psikolojik problemlerinin görmezden gelinmesinin bırakılması gerektiğini ve bu intiharların ispat niteliğinde olduğunu belirten yazılar yazıyor.


ABD, aynı gemide son bir hafta içerisinde 3 denizci askerin intihar etmesini tartışıyor. ABD Deniz Kriminal Araştırma Servisi (The Naval Criminal Investigative Service), aynı gemide 3 denizcinin intihar etmesini araştırmaya başladı. Medyaya sunulan ilk bilgilere göre 14 Eylül’de 1 denizci, 19 Eylül’de ise 2 denizci kendi yaşamına son verdi.

İNTİHARLARIN ÖNÜNE GEÇEMİYORLAR

Aynı gemide daha önce 2 intihar vakası daha yaşanmıştı. Öte yandan ABD askerlerinin sıkça intihar ediyor oluşu büyük şüpheler uyandırsa da, bugüne kadar ispatlanabilmiş bir infaz durumu bulunamadı. Bu da ABD medyasının, askerlerin neden intihar ettiklerine yönelik tartışmalara sürüklenmesine neden oluyor. Pentagon’un açıkladığı verilere göre 2018 yılında tam 325 aktif görevli asker intihar etmişti.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı