Aykut Kocaman’dan Gaziantep FK açıklaması

Yaklaşık 1 yıldır boşta olan Aykut Kocaman, Gaziantep FK için isminin gündeme gelmesinin ardından bir açıklama yaptı. Kocaman, “Hayatta büyük konuşmamak lazım. Hayatın bize getirecekleri ne olur bilemiyorum ama fikrimi değiştireceğimi de zannetmiyorum. Yüzde 99,9 bu sezon için takım çalıştırmayı düşünmüyorum.” dedi.
Takip et
Aykut Kocaman’dan Gaziantep FK açıklaması
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süper Lig takımlarından Gaziantep FK’de Marius Sumudica’nın görevden ayrılmasının ardından Aykut Kocaman ismi gündeme geldi.

Aykut Kocaman yaptığı açıklamada, “Sezon sonuna kadar çalışmayacağım. Birincisi sağlık anlamında salgının yarattığı bir takım şeyler olacak. İkincisi meslek sağlığı odaklı bakıldığı zaman da acayip bir şey olacaktı. Hayatta büyük konuşmamak lazım. Hayatın bize getirecekleri ne olur bilemiyorum ama fikrimi değiştireceğimi de zannetmiyorum. Yüzde 99,9 bu sezon için takım çalıştırmayı düşünmüyorum.” dedi.

Deneyimli teknik adam ayrıca “Takım ayrımı yapmıyorum ve yapmayacağım da. Gaziantep FK çok iyi bir noktada. İyi bir kadroları var. Dediğim gibi çok büyük konuşmamakla beraber bu sezon takım çalıştırmayı düşünmüyorum.” diyerek sözlerini noktaladı. (Sporx)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.