Aykut Kocaman, istifasını yönetime sunacak!

Karagümrük yenilgisinin sonrasında gazetecilere konuşan Başakşehir Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yönetime istifasını sunacağını açıkladı.
Takip et
Aykut Kocaman, istifasını yönetime sunacak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süper Lig’in başlamasıyla beraber beklenilen çıkışı bir türlü yapamayan Başakşehir cephesinde yeni bir gelişme meydana geldi.

Teknik direktör Aykut Kocaman, son olarak Karagümrük’e deplasmanda 3-1 mağlup olduklar maçın sonrasında istifa kararı aldı.

Kötü vaziyette olduklarını söyleyen Kocaman, “8 maç, 6 mağlubiyet, 2 galibiyet. Kabul edilebilir bir vaziyet değil. Bunun bir bedeli olacak ve yönetime istifamı sunacağım. Ne ben ne de kulüp, bu vaziyeti hak etmiyor” şeklinde konuştu.

“Bu mağlubiyet kabul edilemez”
Maç hakkında da değerlendirmelerde bulunan deneyimli teknik adam, “Mağlubiyet istenmeyen bir vaziyet. Bugünkü mağlubiyet kabul edilebilir bir vaziyet değil. Karagümrük bizimle oynadı, özellikle ilk yarıda A’dan Z’ye oyuna hakimdiler.

“Fazla bir şey konuşmaya gerek yok”
Tebrik ediyorum hocayı ve takımı, oyunu doğru biçimde oynadılar. Karagümrük’ün zaaflarına odaklandık ama gerçekten görüntü olarak acemi gözüktük. Bunları değerlendiren bir Karagümrük vardı karşımızda. İkinci yarıda ki çırpınışlarımız bir şeyi değiştirecek gibi gözükmüyordu. Fazla bir şey konuşmanın manası yok” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.