Aykut Enişte Beklediği İlgiyi Gördü

Cem Gelinoğlu'nun üçüncü sinema filmi olan Aykut Enişte 24 Mayıs'tan beri sinema listelerinde ilk sıralarda yerini koruyor.

Sosyal medyadan çektiği videolarla tanınan Cem Gelinoğlu, Ali Kundilli sinema filmiyle ilk kez izleyici karşısına çıkmıştı. Ardından aynı filmin ikinci serisini çeken Gelinoğlu bu yıl da Aykut Enişte filmiyle sinema severlerle buluştu.


Komedi filmlerinin aranan yüzleri arasına girmeyi başaran Cem Gelinoğlu Aykut Enişte filmiyle de beklediği başarıya ulaştı. İzmir’de gerçekleştirilen ilk gösterimin ardından Mayıs ayında izleyici ile buluşan Aykut Enişte vizyonda gösterilmeye devam ediyor.

AYKUT ENİŞTE’YE BEĞENİ YAĞIYOR

Temmuz ayının ilk haftasında en çok izlenen 4. film olmayı başaran film, izleyenlerin de büyük beğenisini kazandı. Gelinoğlu, 24 Mayıs’tan bu yana vizyonda kalmayı başaran ve en çok izlenen filmlerden olan Aykut Enişte’ye gelen yorumları sosyal medya hesabından paylaşarak, başarısını gözler önüne serdi. Filme gelen yorumlardan memnun olan Gelinoğlu, ‘Güzel işler her zaman gönüllerde yerini alır, kalan ön yargıları da biz kırmaya devam edeceği’ açıklamasında bulundu.

6 haftadır hız kesmeden izlenen filmde, yuva kurma hayali kuran Aykut’un başına gelen komik olaylar anlatılıyor. Başarılı filmin başrollerinde ise, Ege Kökenli, Cem Gelinoğlu ve Melis Babadağ yer alıyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı