Aygün Aydın’ın Pazarlık mesajları ifşa oldu!

Hakan Sabancı’yla ilişki yaşadığını öne süren Aygün Aydın’ın ‘pazarlık’ yaptığı mesajlar ifşa edildi. Aydın, açıklama yaptı.
Takip et
Aygün Aydın’ın Pazarlık mesajları ifşa oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz haftalarda Aygün Aydın, Hakan Sabancı’nın mesajlarını ifşa etti. Bununla da kalmayan Aydın, Sabancı’nın beğendiği kızların fotoğraflarını da paylaşıp hakaret etti. Sabancı’yla ilişkisi olduğunu belirten Aydın’ın sonrasında yaptığı paylaşımlarda dillere düştü.

İlişki yaşadıklarına inanmayanlara kendisini kanıtlamak isteyen Aygün Aydın, geçtiğimiz günlerde ise Hakan Sabancı ile ilişkisinin bittiğini duyurdu. Aydın, sosyal medya hesabından bir veda yazısı yayımladı. Bu yazıda Sabancı’yla olan ilişkisi sayesinde çok para kazandığını da söylemeyi ihmal etmedi.

Aygün Aydın’ın paylaştığı veda yazısı şu şekildeydi:

“Seninle tanışmamın oluşturduğu kaosla beraber 81 ilden gelen maillerden yalnızca 1 haftada 6 bin 825 CV’yi okuyabildim ve bunlardan 4 bin 313 kişiye bu pandemi sürecinde istihdam sağladım.”

”324 iş birliği teklifinden şuanlık 157 tanesiyle anlaşarak 628 bin TL gelir elde ettim ve bu tutarla ailesinin maddi olanağı olmadığı için kitap alamayan 3 bin 140 öğrenciye test kitabı göndererek hayatlarına dokundum.”

”Birçok insanın yaşamına daha da dokunmaya devam edeceğim çünkü daha okumam gereken binlerce mail var. Sen olmasaydın bunca şeyi başaramazdım. Ben tanışıklığımızdan alabileceğim en yüksek ruhsal verimi ve hazzı alıp amacıma ulaşarak doyuma ulaştım.”

Aygün Aydın’ın Pazarlık mesajları ifşa oldu!

”Bence artık birbirimizin yaşamındaki görev burada son bulmakta. Hayatında mutluluklar dilerim. Umarım bir gün ömür boyu fiziksel mutluluktan çok daha ötesinin ne kadar değerli olduğunu sen de tadabilecek kadar olgunlaşırsın. Bir daha tanışıklık haricinde görüşmemek üzere hoşça kal.”

Aygün Aydın’ın bu yazısı sosyal medyada herkes tarafından çok konuşuldu. Magazin programlarına da taşınan konu ile ilgili Söylemezsem Olmaz sunucuları ise demediklerini bırakmadı. Hatta Seren Serengil, para karşılığı erkeklerle birlikte olduğunu ima etti.

Arto ise olayı çirkinliğe vurdu ve sosyal medya hesabından motor ve kaşar peyniri fotoğrafları paylaştı konunun üstüne. Hal bu şekilde olunca Aygün Aydın da çileden çıktı.

Gözyaşları içinde bir video çeken Aygün Aydın, hem Hakan Sabancı’ya hem de Türklere hakaretler savurdu:

“Her şeyin nedeni Hakan’la çıkmış olmam. Alın o ga…tı da eski kız yeni kız arkadaşını da. Ondan ne adam olur ne de baba olur.”

“Siz Türk toplumu olarak insanların mutluluklarını kıskanan ş….iz bir milletsiniz. Nefret ediyorum sizden vatandaşlığından mümkün olduğu en kısa zamanda çıkacağım.””Allah hepinizin belasını versin. Ben yıldım. Siz Müslüman olarak geçiniyorsunuz ama hiçbir kuralını uygulamıyorsunuz. Bu kadar iki yüzlü bir millet olamaz. O kadar ödleksiniz ki. Pisliğinizde boğulun.”

Bu olayların sonrasında Söylemezsem Olmaz programında bu defa Aygün Aydın’a ait olduğu öne sürülen mesajlar ifşa edildi.

Aygün Aydın’ın Pazarlık mesajları ifşa oldu!

İddiaya göre, pazarlık yazışmaları yapan Aygün, HES koduna kadar bilgilerini veriyor. Devam eden yazışmalarda Aygün’ün fiyat anlaşması yaptığı ve beraberinde 3 kızın da olacağı bilgisi yer alıyor.

Aygün Aydın’ın Pazarlık mesajları ifşa oldu!

Mesajların canlı yayında paylaşılmasının sonrasında Aygün Aydın’ın annesine seslenen Seren Serengil, “Yazık günah bu kız kötü yolda” ifadelerini kullandı.

Aygün Aydın’ın Pazarlık mesajları ifşa oldu!

Aygün Aydın, ortaya atılan iddiaların sonrasında şunları yazdı:

”Hakkımda atılan iftira ve yalan haberleri sözde kanıtlamak için öne sürülen konuşmalar benim telefon numarama ait değildir! Bu hepsiyle o kanalın reyting almak ve açacağım dava sürecinde kamuoyunu etkilemek için uydurduğu bir kumpastır. Lütfen prim vermeyin!”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.