adplus-dvertising

Aygün Aydın, Hakan Sabancı beni yatağa atmaya çalıştı diyerek ifşa etti!

Aygün Aydın, Hakan Sabancı'nın çok sayıda kıza yürüdüğü için kendini de yatağa atabileceğini düşündüğünü öne sürdü. Aydın'ın Sabancı hakkındaki iddiaları magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.
Takip et
Aygün Aydın, Hakan Sabancı beni yatağa atmaya çalıştı diyerek ifşa etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz Şubat ayında aşk yaşamaya başladıkları iddia edilen Hakan Sabancı ve Aygün Aydın, son zamanlarda sosyal medyanın en çok konuşulan ikilisi. Konunun başlangıcı ise Aydın’ın Sabancı’nın mesajlarını ifşa etmesine dayanıyor. Geçtiğimiz günlerde Aydın, hem Sabancı’nın kendisine attığı mesajları ifşa etti hem de Sabancı’nın beğendiği kadınları…

Aydın’ın bu hamlesinin ardından ise sosyal medyada ortalık karıştı. Aydın, sosyal medyada kendisinin ‘deli gibi’ gösterilmek istendiğini mesajları bu nedenile ifşa ettiğini söyledi. İşte Aygün Aydın’ın herkesi şaşırtan Hakan Sabancı açıklamaları:

”Sizin benimle derdiniz ne? 3 gündür olayları çarpıtmaya, beni linçlemeye doymadınız. İyi ki Hakan’la konuştum. Ne kadar çok kişinin yarasına dokunmuşum. Beni Merve Boluğur gibi deli göstermeye çalıştılar.

”Hakan’la ilk görüşmeye başladığımdan herkesten çok saklamaya çalıştım bu durumu. Aramızda başka bir muhabbet vardı.”

”Hakan hakkında konuşmadığım için şizofren olduğumu söylediler, sustum. Geçen cuma günü aramız açıkken, çıplak kadınları beğendiğini ve çıplak kadınlardan mesaj geldiğini gördüm, sinirlendim.”

Aygün Aydın, Hakan Sabancı beni yatağa atmaya çalıştı diyerek ifşa etti!

”Hangimiz sinirlenmeyiz ki erkek arkadaşı böyle bir şey yaptığında. Ki ben Hakan’ın ismini vermeden bu paylaşımı yaptım. Ben de kızları paylaştım, bu kızların bu tarz paylaşım yapması hiç hoşuma gitmedi.”

”Bu paylaşımı gören bir hesap, benim görselimi alıp paylaşarak ‘Hakan’la olmayan ilişkisinin kıskançlığını yapıyor. Ruh hastası, şizofren’ demeye başladı ve oradan yayıldı bu durum ve çok fazla linç edildim.”

”Bikini giyilmesine laf etmiyorum ama bir kadının iç çamaşırlı fotoğraflarını çekip erkeklere atmasını hoş bulmuyorum. İç çamaşırın içinde kalsın. Amacın ne senin!”

”Bunlar böyle benim üzerime gelmeye devam ettiler. Bana şizofren dediler. Ben de en iyisi dedim ki, bunlara ilişkimi göstermek. Bu konuşmaların küçücük bir kısmını atayım. Attım, daha da çıldırdılar.”

”Tabii onları da anlıyorum. Türkiye’deki kadınların %90’ı bu adamı istiyor ve belki birgün onunla ilişkileri olur diye hayal kuruyorlar. Kimse de hayallerini yıkan birini sevmez.”

”Ben Hakan’la ilk tanıştığımda yüzüne bakmadım. Hakan’ın Sabancı olduğunu bilmiyordum. Hakan’ın kim olduğunu çok sonra öğrendim.”

”Hakan o dönem ilişkimin bozulması için saçma sapan konuşmalar yapmıştı ve ben bunun hesabını sormaya onun yanına gittim.”

”Tabii Hakan’cım zamanında birçok kıza yürüdüğü için o gece de beni yatağa atabileceğini falan düşündü. Ve ben bunun önüne geçebilmek için beklediğin olmayacak demek için öyle konuştum.”

Aygün Aydın, Hakan Sabancı beni yatağa atmaya çalıştı diyerek ifşa etti!

Öte yandan Aygün Aydın’ın birkaç gün önce Instagram hesabından yayımladığı konuşmalarda ikilinin buluşma için yaptığı plan ve Sabancı’nın doğum günüyle alakalı konuşmaları yer alıyor.

Aygün Aydın, Hakan Sabancı beni yatağa atmaya çalıştı diyerek ifşa etti!

İşte Aygün Aydın’ın ifşa ettiği o yazışmalar…

Mesajları paylaşmakla yetinmeyip Sabancı’nın beğendiği kızları da tek tek paylaştı ve hakaret etti.

Aygün Aydın, Hakan Sabancı beni yatağa atmaya çalıştı diyerek ifşa etti!

Aygün Aydın, yaptığı paylaşıma “Ben ve dikkatini üzerimde tutmaya çalıştığım adamın stalkladıkları. Ben bu sü.tüklerle nasıl baş edeyim? Geçen arabanın üzerinde bikinili foto attım gaza gelip. Sülalem linç ediyordu resmen ki benim anne tarafım Ukraynalı ona rağmen. Pes ediyorum bugün itibariyle” notunu düştü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.