AYGAD Başkanı Işıkdağ’ın aracı hırsızların hedefi oldu

Gözü dönmüş hırsızlar, Anadolu Yazarlar ve Gazeteciler Derneği Başkanı Ahmet Işıkdağ’ın aracını hedef aldı. Ön camı patlatarak içeri giren hırsızlar, araca ait ekranı çaldılar.

Anadolu Yazarlar ve Gazeteciler Derneği (AYGAD) Başkanı Ahmet Işıkdağ, bir kez daha hırsızların hedefi oldu. Daha önce defalarca evi soyulan Işıkdağ’ın bu kez aracı hedefi alındı. Işıkdağ, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Daha önce defalarca evimize girdiler, defalarca girmeye teşebbüs ettiler. Şimdi de aracımızı bu hale getirdiler. Artık bunda kasıt aramaya başladım” dedi.

AYGAD Başkanı Işıkdağ’ın son dönemlerde hırsızlık olaylarıyla başı dertte. Daha önce birçok kez evi soyulan Işıkdağ’ın bu kez aracı hedef alındı. Işıkdağ’ın evinin önüne park ettiği aracın camını kıran kimliği belirsiz kişiler, içeriden araca ait ekranı çaldılar. Araç büyük çaplı hasar meydana gelirken Işıkdağ, konuyla ilgili ilk değerlendirmeyi Haber.com’a yaptı.

“SON OLAY BARDAĞI TAŞIRDI”

Son yıllarda kendisini hedef alan bu tarz hırsızlık olaylarına bir anlam veremediğini ve artık bunda bir kasıt aramaya başladığını belirten Işıkdağ, “Daha önce defalarca evime girildi. Defalarda evime girme girme girişimleri oldu. Ancak bu son olay artık bardağı taşıran damla oldu. Bunu kim ya da kimler hangi maksatla yapıyor ya da yaptırıyor bilmiyorum. Araçta maddi hasar büyük. Adalete güveniyorum. Bunu yapan ya da yaptıranların en kısa zamanda bulunması temennimiz” ifadesini kullandı.

Emniyet, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı