adplus-dvertising

Aydın’da öfkeli koca eşi ve çocuklarının yaşadığı binayı yaktı!

Aydın Efeler ilçesinde gece yarısı bir şahıs ailesinin yaşadığı evi ateşe verdi. Kısa sürede bütün binayı saran alevlere uykuda yakalanan ev bina sakinleri Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nin yardımları ile canlarını kurtarırken, öfkeli baba polis tarafından gözaltına alındı.
Takip et
Aydın’da öfkeli koca eşi ve çocuklarının yaşadığı binayı yaktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay gece yarısı Efeler İlçesi Mimar Sinan Mahallesi 2387 sokak üstündeki bir binada yaşandı. Edinilen bilgiye göre, gece yarısı bir olaya kızan 45 yaşındaki A.A. adlı kişi, eşi ve çocukları ile beraber 5 kişinin yaşadığı evi ateşe verdi. Kısa sürede alevlerin bütün evi sardığı evde uyumakta olan aile fertleri canlarını zor kurtardı.

Aydın’da öfkeli koca eşi ve çocuklarının yaşadığı binayı yaktı!Bu arda sokak üstündeki Aydemir Apartmanı’nın en üst katındaki dubleks daireden alevlerin yükseldiğini gören çevre sakinleri vaziyeti 112 Acil Yardım hattını arayarak yardım istedi. Kısa sürede bölgeye gelen Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, bir yandan yangına müdahale edip öbür taraftan da gece yarısı uykuda olan binadaki öbür evlerde oturan vatandaşları uyandırıp apartmanı tahliye etti.Aydın’da öfkeli koca eşi ve çocuklarının yaşadığı binayı yaktı!Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Serdar Adanır’ın da bizzat söndürme çalışmasına katıldığı yangında, itfaiye ekipleri bir yandan merdivenli araçlarla binadaki yangını söndürmeye çalışırken, öbür taraftan da öbür dairelere sirayet eden alevlere dışarıdan su püskürtme taktiği ile müdahale edildi.Aydın’da öfkeli koca eşi ve çocuklarının yaşadığı binayı yaktı!Bütün mahallenin sokağa döküldüğü yangında polis acil sağlık ekipleri önlem alırken, itfaiye ekipleri kısa zamanda başarılı bir biçimde yangını kontrol altına alarak çevredeki evlere sıçramadan söndürmeyi başardı.Aydın’da öfkeli koca eşi ve çocuklarının yaşadığı binayı yaktı!Korku dolu anların meydana geldiği olayda, evi ateşe veren A.A. adlı babadan komşuları ve yangından mağdur olan yakınları şikayetçi oldu. Aydın’da öfkeli koca eşi ve çocuklarının yaşadığı binayı yaktı!Gözaltına alınan öfkeli şahısın olaydan önce uyuşturucu madde alıp almadığını tespit edilmesi için hastaneye götürülerek kan değerlerinin kontrol edileceği öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.