Aydın’da engelli eşcinselin öldüresiye dövülmesine tepki!

Fırat Delikanlı kimdir? Fırat Delikanlı takma ismiyle sosyal medyada yayınlanan engelli bir gencin dövülmesi olayı gündeme oturdu. Twitter üzerinde kullanıcılar #FıratDelikanlıTutuklansın etiketi altında olayla ilgili tepkilerini dile getirdi.
Takip et
Aydın’da engelli eşcinselin öldüresiye dövülmesine tepki!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Birçok sosyal medya platformu üzerinde tepkiye sebep olan olayda Fırat Delikanlı takma isimli bir kişinin engelli bir genci dövdüğü görülüyor. Dayak yiyen gencin sadece eşcinsel olmasından dolayı bunları yaşadığını söyleyen sosyal medya kullanıcıları olayla ilgili büyük tepki gösterdi.

Tepkilerde Fırat Delikanlı takma isimli şahsın biran önce tutuklanması istenirken olayla ilgili video kayıtları da ortaya çıktı. Birçok yorumcu yaşanan olayın Türkiye’de son zamanlarda meydana gelen eşcinsel tartışmaları sonrası meydana geldiğini belirtiyor.

Öte yandan konuyla ilgili henüz net bir kimlik bilgisi bulunmayan Fırat Delikanlı ile ilgili resmi bir işlem başlatılıp başlatılmadığı bilgisine henüz ulaşılamadı.

FIRAT DELİKANLI KİMDİR?

Olayların başlamasıyla birlikte sosyal medya da dayak olayında görünen şahısın kim olduğu ile ilgili araştırmalar başladı. Sakallı ve uzun boylu olduğu görünen şahıs ile ilgili net bir bilgiye henüz ulaşılamazken bazı hesaplarda şahsın kimliği ile ilgili çeşitli iddialarda yer almaktadır. Ancak Fırat Delikanlı’nın kim olduğuna dair kesin bir bilgi henüz bulunmamakta.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.