Aydın’da Dehşet! Pitbull Sahibine Saldırdı

Aydın’da Pitbull sahibi adam köpeğine yemek verirken canından oluyordu. Sahibi olduğu Hektor isimli köpeğinin saldırısına uğrayan Halil Cici iki kolundan yaralandı. Cici’ye saldıran köpeği polis ekipleri vurarak öldürdü.
Aydın’da Dehşet! Pitbull Sahibine Saldırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yaşandı. Halil Cici isimli vatandaş oturduğu 3 katlı apartmanın bahçesinde Pitbull cinsi köpeğine yemek vermek için köpeğinin yanına gitti. O esnada sahibine saldıran köpek Cici’yi yere yatırarak kollarını ısırmaya başladı.

Kanlar içinde yerde yatan adamı gören komşular olaya müdahale etmek istese de köpeğin saldırısına maruz kaldılar. Vatandaşlar olayı polis ekiplerine bildirdi. Gelen ekipler saldırgan köpeği durdurmak için silah ile etkisiz hale getirdi.

Aydın’da Dehşet! Pitbull Sahibine Saldırdı

“POLİS GELMESEYDİ ÖLECEKTİM”

Polisin vurduğu köpek olay yerinde ölürken, köpeği tarafından yaralanan Cici gelen sağlık ekipleri tarafından Kuşadası Devlet Hastanesine kaldırıldı. Durumu ağır olan Cici, buradaki tedavisinin ardından Aydın Atatürk Devlet Hastanesine sevk edildi.

Burada tedavi altına alınan Cici’nin durumunun ağır olduğu bildirildi. Saldırı ile ilgili konuşan Cici “Polisler gelmese ölecektim. Polisler köpeği durmaya çalıştılar ama başaramadılar. Son çare olarak beni kurtarmak için vurdular. ”dedi. Yaşanan olayın ardından polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattığını açıkladı.

Aydın’da Dehşet! Pitbull Sahibine Saldırdı

  • aydın
  • pitbull
  • saldırı
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.