Aydın’da Bir Garip Hırsızlık Hikayesi

Aydın’da hırsızlar bir evin önce demir kapısını, sonra pencere korkuluklarını, son olarak da evin sıhhi tesisatını çaldı.

Akıllara durgunluk veren hırsızlık olayı Aydın’ın İncirliova ilçesine bağlı Acarlar Mahallesi’nde yaşandı. Müstakil bir eve dadanan hırsızlar, önce evin pencerelerinin demir parmaklıklarını bir kamyona bağlayıp söktüler. Ardından evin içine giren hırsızlar evde değerli buldukları her şeyi beraberlerinde getirdikleri kamyona yüklediler.


Çaldıkları eşyaları yeterli bulamayan hırsızlar, balyozlarla evin sıhhi tesisatını söktüler ve kamyona yüklediler. Olay yerinden ayrılma kararı alan hırsızlar, son olarak da evin demirden bahçe kapısını söküp kamyonun arkasına atarak kaçtılar.

MAHALLELİ TAŞINIYOR

Saatler süren hırsızlık olayına kimse müdahale etmezken, çevrede giderek artan hırsızlık olaylarından dolayı insanların mahalleyi terk ettikleri öğrenildi. Pes dedirtecek hırsızlığa maruz kalan ev sahibi ise gördüğü manzara karşısında hayretlere düşerek polis ekiplerine haber verdi. Polis şimdi hırsızlık çetesinin peşine düşmüş durumda.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı