Aydın’da Baba, Oğlunu Vurarak Öldürdü

Aydın'da bu Orhan T. isimli şahıs, tartıştığı oğlu İsa T.'yi av tüfeği ile vurarak öldürdü. Olayın gerçekleşmesinin ardından çekilen bir fotoğraf ise yürekleri yaktı. Oğlunu eşinin öldürdüğünü gören anne, oğlunun cansız bedeninin başında bekledi.

Aydın’da Baba, Oğlunu Vurarak Öldürdü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde yaşayan 72 yaşındaki Orhan T., henüz bilinmeyen bir sebepten ötürü oğlu İsa T.’yi av tüfeğiyle vurdu. Hayvanların bakımını yapmak için ahıra inen baba oğul, burada tartışmaya başladı. Baba Orhan T., ahırdaki av tüfeğini alarak oğlu İsa T’yi vurdu. 31 yaşındaki İsa T. olay yerinde yaşamını kaybetti. Tartışmanın sebebi ise bilinmiyor.

Aydın’da Baba, Oğlunu Vurarak Öldürdü

İsa T. (31)

Olayın ardından köye intikal eden polis ekipleri yürek yakan bir manzarayla karşılaştı. Oğlunu vuran ve öldüren Orhan T. gözaltına alınırken İsa T.’nin cansız bedeninin başında bekleyen annesi polis ekiplerine duygusal anlar yaşattı. Bölgeye gelen görevliler İsa T.’ nin cansız bedenini Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı.

OLAYLA ALAKALI İNCELEME BAŞLATILDI

İsa T.’yi vurarak öldüren Orhan T. gözaltına alınırken olayla alakalı inceleme başlatıldı. Sorgusundaki ifadesine henüz ulaşılamayan baba Orhan T.’nin cinayeti neden işlediği henüz bilinmiyor.

Aydın’da Baba, Oğlunu Vurarak Öldürdü

Orhan T. (72)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.