Aydın’da avukat müvekkilini sokak ortasında yumruklayıp dövdü!

Aydın'da sokak ortasında yaşanan bir olayda avukat ve müvekkili arasında yumruklar konuştu. Avukat kendimi savunuyorum diyerek müvekkiline arka arkaya yumruklar attı. Sokak ortasında gerçekleşen olay an be an görüntülendi.

Akıllara durgunluk veren olay, Nazilli ilçesi merkez Altıntaş Mahallesi’nde meydana geldi.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülere göre, bir yerde oturup yakınları ile beraber çay içen ve avukat olduğu öğrenilen Semih T. ile önünden gelip geçen Ufuk İ. arasında sözlü bir tartışma meydana geliyor.

Sözlü münakaşa sonrası birkaç kişi ile dönünce…

Daha sonra yanında birkaç kişi ile tekrar bölgeden geçmekte olan şahsın üstüne yürüyen Semih T., yumrukları ile eski müvekkilini sanki yere seriyor.

Aydın’da avukat müvekkilini sokak ortasında yumruklayıp dövdü!

Olayın, mağdur Ufuk İ.’nin devam eden bir davasından avukatı olan Semih T.’yi görevden aldığından dolayı meydana geldiği ileri sürülürken istenmeyen bu şekilde bir olaya giriştiğini söyleyen avukat Semih T. ise meydana gelen olay sebebiyle üzgün olduğunu söyledi.

‘Kendimi korumak mecburiyetinde kaldım’ dedi

Olaydan sonra darp edilen şahsın eski avukatından şikayetçi olduğu öğrenildi. Avukatlık mesleği açısından görevini tam manasıyla yerine getirmesine karşın fiziki olaya karıştığı için üzüntülü olduğunu belirten Semih T., bahse konu kişiler tarafından daha önce tehdit ve hakaret içerikli sözlerin sonrasında yanına 4 kişi ile gelinmesinin sonrasında kendisini korumak mecburiyetinde kaldığını, kışkırtıldığı için böylesi istenmeyen bir davranışa başvurduğunu ifade etti.

Aydın’da avukat müvekkilini sokak ortasında yumruklayıp dövdü!

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı