Aydın Efeler’de Polis Önce Tartıştığı Kişiyi Sonra Kendini Vurdu

Aydın'ın Efeler İlçesinde bir polis memuru önce tartıştığı kişiyi ardından kendini vurdu. Vurulan 2 kişide hayatını kaybetti.
Takip et
Aydın Efeler’de Polis Önce Tartıştığı Kişiyi Sonra Kendini Vurdu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Atilla D. isimli bir polis memuru Aydın’ın Efeler ilçesinde AVM’de karşılaştığı ve kendisine borcu bulunan Ahmet B. isimli şahısla tartışmaya başladı. Ardından beylik tabancasıyla Ahmet B.2yi vurdu. Atilla D. isimli polis memuru Ahmet B.’yi vurduktan sonra kendini başından vurdu. Ağır yaralanan polis memuru Atilla D. ve Ahmet B. hastanede tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Olay, dün akşam saat 20.00 sıralarında Efeler ilçesi Orta Mahallede bulunan bir AVM’de meydana geldi.

Aydın İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polis memuru Atilla D., kendisine borcu bulunan Ahmet Barut ile AVM’de karşılaştı.

Atilla Durmuş ile Ahmet B. arasında sözlü tartışma başladı. Sözlü tartışma kavgaya dönüştü. Ardından Polis memuru Atilla D., beylik tabancası ile Ahmet B.’ye bir el ateş etti. Ahmet B. kanlar içinde yere yığılırken, Atilla D. kendini başından vurdu.

İKİSİ DE YAŞAMINI YİTİRDİ

Aydın’ın Efeler ilçesinde AVM’de yaşanan olayda ağır yaralanan polis memuru Atilla D. (44), ile Ahmet Barut (35), tedavi gördükleri hastanede doktorların çabalarına rağmen kurtarılamadı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.