adplus-dvertising

Aydemir Akbaş: Eşim Beyhan ölse 20’lik kız alırım

Aydemir Akbaş, 2. Sayfa adlı magazin programının canlı yayınında eşi Beyhan Hanım'ın sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Akbaş, korkularından da bahsetti. ydemir Akbaş kansere yakalandığını nasıl öğrendiğini ilk kez anlattı. Ünlü oyuncu, bilinmeyenlerini anlattı.
Takip et
Aydemir Akbaş: Eşim Beyhan ölse 20’lik kız alırım
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aydemir Akbaş, 2. Sayfa adlı magazin programının canlı yayınında eşi Beyhan Hanım’ın sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Akbaş, korkularından da şu sözlerle bahsetti:

“Eşim Beyhan demans hastası oldu. Kız kardeşinde kalıyor ben yalnızım. Şimdi endişe duymaya başladım bir şey olsa ne olacak. Geçenlerde ‘yaşlı adam evinde öldü, kediler yedi’ diye bir Haber okudum. Bende koah var. Kalp falan yok ama kalbin ne yapacağı belli olmaz… Bu durum benim huzurumu kaçırmaya başladı.”

Aydemir Akbaş: Eşim Beyhan ölse 20’lik kız alırım

“Biz Beyhan ile 60 senedir beraberiz. Otelde mi yaşasam diye düşündüm. Huzurevine mi yerleşsem dedim. Sonra düşündüm, çalışıyorum. Oradan gelip gitmek zor olacak. Hastalıktan beri kız kardeşinde kalıyor. Onu görmüyorum. Görmek de istemiyorum. 1-2 ay oldu, en fazla 3 ay… Onun gelmesini de istemiyorum. Beni özlüyormuş. Kardeşi de aklı başında bir kız umut vermek istemiyor.”

Aydemir Akbaş: Eşim Beyhan ölse 20’lik kız alırım

“Ben evimin dışında bir tek İbrahim’de kalmışımdır. Başka hiçbir yerde kalmamışımdır. Evde bir hizmetçiye tahammülüm yoktur. Ben eve kadın alamam. Beyhan ister.”

Aydemir Akbaş: Eşim Beyhan ölse 20’lik kız alırım

Aydemir Akbaş kansere yakalandığını nasıl öğrendi

Müge ve Gülşen ile 2. Sayfa programının konuğu lan Aydemir Akbaş, açıklamaları ile dikkat çekti. Kansere yakalandığını nasıl öğrendiğini ilk kez anlatan Akbaş, şaşırttı.

Aydemir Akbaş: Eşim Beyhan ölse 20’lik kız alırım

Bir gün rahatsızlandığından bahseden Aydemir Akbaş, yaşadığı süreci şu sözlerle anlattı:

“Baktım sesim kısık. Ihlamur içip duruyorum. Kız kardeşim ‘doktora gitmezsen gelip seni alacağım’ dedi. Aradım arkadaşları ‘bana doktor bulun’ dedim. Sonra bir arkadaşım bana ‘hazırlan seni yarın götürüyorum’ dedi. Çapa’ya gittik. Doktor ‘aç ağzını’ dedi, baktı ‘kansersin’ dedi. ‘Yak bir tane’ dedi, yaktım. Ertesi gün başka doktora gittim ‘aç ağzını’ dedi, açtım ‘kansersin, yak bir tane’ dedi. Yakmadım. 10 senedir aklıma gelmedi.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.