Aydan Şener “Belgin Doruk” Olmak İstiyor

Türk sinemasının eskimeyen güzeli Aydan Şener, Belgin Doruk’un hayatını oynamak istediğini ve bunu Belgin Doruk’un da kendi kitabında belirttiğini söyledi.

Türk sinemasının ünlü ismi ve eskimeyen güzelliği Aydan Şener, katıldığı bir televizyon programında Belgin Doruk’u oynamak istediğini ve bunu Belgin Doruk’un da kitabında “Bir gün filmim çekilirse beni, Aydan Şener oynasın.” yazdığını ifade etti.

AYDAN ŞENER, BELGİN DORUK’U OYNAMAK İSTİYOR

Türk sinemasının efsane ismi Belgin Doruk’un hayatını oynamak istediğini söyleyen Aydan Şener, bunun kendisi için büyük bir şeref olacağını söyledi. Belgin Doruk’un hayattayken, “Filmim çekilirse Aydan Şener oynasın.” dediğini de ifade eden güzel oyuncu, böyle bir proje gerçekleştirilirse, içinde olmaktan büyük mutluluk duyacağını kaydetti.

Aydan Şener son Instagram paylaşımlarıyla, sosyal medyayı sallamış ve yıllara meydan okuyan güzelliğinin zerre değişmediğini göstermişti. Yaptığı paylaşımları gençlik fotoğrafları sanan hayranları büyük şok yaşayan Aydan Şener, bir kez daha gündemde. Belgin Doruk’un hayatını oynamak isteyen güzel oyuncunun bu isteği ilerleyen zamanlarda gerçekleşebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı