Ayasofya ibadete açıldı vatandaşlar CİMER’i mesaj yağmuruna tuttu

Ayasofya’nın 86 yıl aradan sonra yeniden ibaete açılmasının ardından vatandaşlar mutluluklarını CİMER üzerinden Cumhurbaşkanlığı’na iletti. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, gelen mutluluk mesajlarını sosyal medya aracılığıyla paylaştı.

Ayasofya’nın uzun yıllar sonra İslam alemi için ibadete açılması Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan vatandaşları da mutluluğa boğdu. Birçok insanın en büyük hayallerinden birinin gerçekleşmesi sevinçle karşılandı.

CİMER’E AYASOFYA MESAJLARI

Ayasofya’nın yeniden cami statüsüne kazandırılmasının ardından vatandaşlar CİMER’i mesaj yağmuruna tuttu. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, gelen mesajları Twitter hesabından paylaştı.

İletişim Başkanı Altun açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Vatandaşlarımız,Ayasofya-i Kebîr Câmi-i Şerîfi’nin yeniden ibadete açılması nedeniyleCİMER’imesajyağmuruna tuttu. Sevinç ve gurur dolu binlerce mesaj için necip Milletimize teşekkür ediyoruz.

Ayasofya ibadete açıldı vatandaşlar CİMER’i mesaj yağmuruna tuttu

İşte gelen mesajlardan bazıları;

Ayasofya ibadete açıldı vatandaşlar CİMER’i mesaj yağmuruna tuttuAyasofya ibadete açıldı vatandaşlar CİMER’i mesaj yağmuruna tuttuAyasofya ibadete açıldı vatandaşlar CİMER’i mesaj yağmuruna tuttuAyasofya ibadete açıldı vatandaşlar CİMER’i mesaj yağmuruna tuttu

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı