adplus-dvertising

Avukat Gülistan ve kızı boşanma aşamasındaki kocası tarafından kaçırıldı

Diyarbakır’da avukat Türkan Gülistan Tekin ve velayeti kendisinde olan 2,5 yaşındaki kızı, iddiaya göre, boşanma aşamasındaki kocası tarafından kaçırıldı. O anlar kameralara yansıdı.
Takip et
Avukat Gülistan ve kızı boşanma aşamasındaki kocası tarafından kaçırıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesi Diclekent Bulvarı’nda yaşandı. Edinilen bilgilere göre, eşiyle boşanma aşamasında olan Avukat Türkan Gülistan Tekin ve velayeti kendisinde olan 2,5 yaşındaki kızı, iddiaya göre, boşanma aşamasındaki kocası tarafından kaçırıldı. O anlar kameralara yansıdı.

Öte yandan, Mart ayında avukat Tekin, velayeti kendisinde olan ve mahkeme kararı gereği gün içerisinde babası tarafından görmesine yönelik karar bulunan 2,5 yaşındaki kızı B.D.G.’nin babası tarafından evden götürüldüğü ve 1 aydır kendisinden haber alamadığını öne sürmüştü. Koca F.G., sabah saatlerinde boşanma aşamasındaki eşine sopa ile saldırı girişiminde bulunmuştu.

Avukat Tekin, KADES uygulamasıyla vaziyeti polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis, Tekin’in şikayeti üstüne F.G., gözaltına alarak karakola götürülmüştü. Taraflar, birbirinden şikayetçi olmayacak biçimde ifade verdikten sonra polis ekipleri, çocuğu babadan alarak anne Tekin’e teslim etmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.