Avrupa’nın Devleri Türk Kalecilerin Peşinde!

Süper Lig’de Türk ve genç kaleciler performanslarıyla kendilerine hayran bırakıyorlar. Avrupa’nın devleri kalecilerimizin peşine düştü.

Performanslarıyla kendilerine hayran bırakan Altay Bayındır, Uğurcan Çakır ve Gökhan Akkan için Avrupa’nın dev kulüpleri sıraya girdi. Bu sezon oldukça iyi performans gösteren genç kaleciler için dev kulüpler teklif yapmaya hazırlanıyor. Altay Bayındır, Uğurcan Çakır ve Gökhan Akkan’ı kulüpler yakından takip ediyor.

ALTAY BAYINDIR SİNAN BOLAT’I KESECEK

Ersun Yanal, Altay Bayındır için “21 yaşında olmasına rağmen olgunluk olarak 40 yaşında gibi” cümlelerini kullanmıştı. Altay’ın Volkan Demirel’den taktikler alması gelişimini hızlandırıyor. Altay Bayındır 7 maçta 11 başladı ve değerini katladı. Altay Bayındır’ın Sinan Bolat’ın önüne geçip milli takıma davet edilmesi bekleniyor.

UĞURCAN VE GÖKHAN AKKAN DA VAR

Uğurcan Çakır’da en az Altay Bayındır kadar ön planda olan kalecilerden biri oldu. Özellikle Lloris’in sakatlığından sonra Tottenham ciddi şekilde genç kaleciyle ilgileniyor. Çaykur Rizespor forması giyen genç kaleci Gökhan Akkan’da dev kulüpler tarafından takip edilen isimler arasında yer alıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı