adplus-dvertising

AVM’de üstü aranan hırsızdan el bombası çıktı!

Rusya’nın başkenti Moskova’daki bir AVM’de hırsızlık yaptığı iddia edilen kişi, polisin üst araması yaptığı esnada cebinden çıkardığı el bombası ile AVM’de korkuya sebep oldu.
Takip et
AVM’de üstü aranan hırsızdan el bombası çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rusya’nın başkenti Moskova’da akşam saatlerinde bir kişi Metropolis adlı alışveriş merkezine girerek mağazaları dolaştı. Bir mağazaya girdikten sonra şüpheli hareketlerde bulunan kişi, güvenlik görevlileri tarafından hırsızlık yaptığı gerekçesiyle güvenlik odasına götürüldü.

EL BOMBALI TEHDİT

Polis tarafından üzeri aranmak istenen şahıs, cebindeki el bombasını çıkararak polisi ve görevlileri tehdit etti. Güvenlik görevlileri ve polisler, el bombasını görünce büyük bir panikle odadan kaçtı. Güvenlik odasından çıkan el bombalı şahsı görenler ise, hızla AVM’yi terk etmek için panik ve korkuyla çıkışlara doğru koştu.

PANİKTEN YARARLANIP KAÇTI

AVM’de büyük bir panik yaratan el bombalı şahıs, panik havasını fırsat bilerek hızlıca AVM’den dışarıya çıkarak bölgeden uzaklaştı. Moskova polisi, meydana gelen olay üstüne AVM içerisinde geniş güvenlik tedbirleri alırken, terör saldırısı şüphesi üstüne bomba imha ekiplerinin AVM içerisinde arama yaptığı ve AVM’nin tamamen boşaltıldığı söylendi.

Rusya İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, şahsın hırsızlık yaptığı şüphesiyle güvenlik odasına alındığını üst araması esnasında el bombası ile saldırı girişiminde bulunduğu doğrulanarak, olayda kimsenin yaralanmadığı söylendi.
Olayla alakalı soruşturma başlatılırken, saldırganın kimliğini tespit çalışmaları devam ediyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.