AVM’de güvenlik görevlisi ve müşteri maske yüzünden kavga etti!

AVM'de güvenlik personeli ve müşteri arasında maske kavgası çıktı. Müşterisini maskeyi doğru takması konusunda uyardığını söyleyen güvenlik görevlisi hakarete uğradığını iddia etti. Kadın ise o anlarda sinir krizi geçirdi.

İstanbul’un en kalabalık alışveriş merkezlerinden birinde bir kadının maskesi çenesinin altında olduğu için kendisini uyaran personelle arasında kavga çıktı.

Olay, saat 19.00 sıralarında Esenyurt’ta bulunan bir alışveriş merkezinde meydana geldi. İddiaya göre, yemek katından inen bir kadına alışveriş merkezinde görevli güvenlik personeli, maskesini çenesinin altında tuttuğu için uyardı. Uyarı üstüne çılgına dönen kadın henüz yeni yemek yediğini o yüzden maskesinin öyle olduğunu ve güvenlik personelinin kendisine hakaret ettiğini belirtti. Sinir krizi geçiren kadını çevredeki vatandaşlar sakinleştirdi. Öbür katta olan vatandaşlar ise o dakikaları şaşkınlıkla izledi.

Olaya şahit olduğunu belirten bir vatandaş ise “Neye güvenerek neye dayanarak böyle konuşabiliyorlar. Üstelik hemcinsine karşı psikolojik şiddet doğru bir şey değil. Hep beraber aşağıya iniyorduk bir güvenlik personeli bir kadına ‘maskeni düzelt’ şeklinde konuştu. Daha önce de benim küçük kızıma ‘maske takmamışsın hemen buradan çık’ gibi kötü bir üslupla konuşmuştu. Bu hareket çok yanlış hem de bu şekilde güzel elit bir alışveriş merkezi personelin insanlara böyle aşağılayarak hakaret etmesi hoş değil” ifadelerini kullandı.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir Yorum

  1. Bende Bu Mesleğin İçindeyim İşimiz Malesef Çok Zor Güvenlik Görevlisinin Piskolojisini Bilemem Tabi Ama O insan Sizin İçin Orada Sizi Uyarıyor İse Sağlığınız İçin Ve Böyle Bir Emir Aldığı İçindir Kimse Kimse İle uğraşmaz Bu Düşünce Tamamen Yanlış Siz O Kalabalıkta Kendinizin Ve Çocuğunuzun Sağlığını Düşünün Maske Kullanın Kimsede Sizi Uyarmasın Onlarda Yorulmasın Sizde Kaprislenmeyin.

    #EVDEKAL#SAĞLIKLAKAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı