Avcılar’daki kadın cinayetinin zanlısı suç makinesi çıktı!

Avcılar’da 1 çocuğunun annesi, 5 yıllık eşini sokakta 3 kez sırtından bıçaklayarak ağır yaralayan Deniz B.’nin bugüne kadar uyuşturucu madde kullanmak, tehdit ve yaralama gibi 5 ayrı suçtan kaydı bulunduğu belirlendi. Deniz B’nin; bıçakladığı eşinin başında bir süre beklerken ‘Sen daha ölmedin mi?’ dediği öğrenildi.

Olay, Firuzköy Mahallesi’nde dün saat 16.30 sıralarında yaşandı. Alınan bilgilere göre, Öznur B., ile eşi münakaşaya başladı. Öznur B. münakaşa esnasında eşinin elinde siyah renkli bir bıçak görünce kapıyı açarak sokağa kaçtı. Kaçmak isteyen eşini Talk Sokak’ta durdurmaya çalışan Deniz B., onu sırtından ve kolundan 3’er defa bıçakladı. Bir anda kanlar içerisinde kalan kadının ifadesine göre başında “Sen daha ölmedin mi?” diye bir müddet bekleyen şüpheli, kaçmak isterken bağırma seslerini duyan komşularının ihbarı üstüne Avcılar Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kısa zamanda yakalandı. Yaralı kadına ilk müdahaleyi o esnada orada olan ve izinli olduğu söylenen bir hemşire yaptı. Ambulansla Küçükçekmece’deki hastaneye kaldırılan Öznur B.’nin sağlık vaziyetinin ağır olduğu tespit edildi.

5 SUÇ KAYDI OLAN ÖFKELİ EŞE SOKAĞA ÇIKMA CEZASI

Avcılar’da 5 sene önce Öznur B. ile evlenen ve bir çocukları olan ve berber dükkanı bulunan Deniz B.’nin bugüne kadar uyuşturucu madde kullanmak, tehdit ve yaralama gibi 5 ayrı suçtan kaydı bulunduğu tespit edildi. Avcılar Asayiş Büro’da sorgulanan ve bu sabah Küçükçekmece Adliyesi’ne sevk edilen zanlıya, koronavirüs sebebiyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına aykırı hareket ederek dışarı çıkmak suçundan da Umumi Hıfzıssıhha Yasası uyarınca 3 bin 150 TL idari para cezası da uygulandı..

Çiftin henüz 3 yaşındaki çocukları, yakınlarına teslim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı