Avcılar’da gece yarısı kombi hırsızlığı

Avcılar'da 5 hırsızlar sabaha karşı girdikleri iş yerinde 10 kombi çaldı. Hırsızlık anları güvenlik kameralarına an be an yakalanırken, iş yeri sahibi Sabri Durdu, şüphelilerin yakalanmasını istedi.

Avcılar, Yeşilkent Mahallesi Fatih Caddesi’nde bulunan iş yerine sabaha karşı saat 04.30 sıralarında hafif ticari araçla 5 şüpheli geldi. Sabri Durdu’ya ait iş yerinin önüne gelen yüzleri maskeli 5 kişiden 2’si araçtan aldıkları demir kesme makası ile kepenkleri kesti. Alarm sistemini kırarak susturan zanlılar daha sonra içeri girdi. İş yerinin ön tarafındaki içi boş kombi kutularını deviren, masanın altındaki içinde bir miktar para bulunan kasayı alan zanlılar daha sonra iç kısımdaki 10 kombiyi tek tek taşıyarak iş yerinin önünde park ettikleri hafif ticari araca yükledi. Zanlılar daha sonra buradan kaçtı.

O ANLAR KAMERADA

Öte yandan hırsızlık anları iş yerinin güvenlik kamerasına an be an yansıdı. Görüntülerde iş yeri önüne gelen zanlılar içeriye girdikten sonra kombileri geldikleri araca yüklüyorlar. Zanlılar daha sonra buradan kaçıyorlar.

“RAMAZAN GÜNÜ, BİZİ MAĞDUR ETTİLER”

İş yeri sahibi Durdu, “Ramazan günü, bizi mağdur ettiler. Hiç kimse bu sesi işitmez mı? Burada çalışan bir arkadaşımız hırsızlığı haber verdi. 10 kombi çalındı 45-50 bin TL zararım var. İş yerimi darmadağın bırakıp gittiler. Polis, gelip kamera kayıtlarına baktı, parmak izini aldı” şeklinde konuştu. Polis hırsızlık zanlılarını yakalamak için çalışma başlattı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı