Avatar 2’nin Başrol Oyuncusu ‘Yenilmezler’ ile Mücadele Etmeye Hazır

Avatar 2 ve 3,4,5 filmlerinde başrol oyuncularından birisi olduğu kesinleşen Cliff Curtis, ‘Yenilmezler’e meydan okudu: “Gişe rekorunu geri alacağız.”

Geçtiğimiz günlerde Yenilmezler: Oyunun Sonu filmi, 10 yıldan fazla süredir gişe rekorunu elinde tutan Avatar’ı geçmeyi başarmış ve tüm zamanların en yüksek hasılat yapan filmi olmuştu. Avatar 2 ve diğer devam filmlerindeki rolü kesinleşen oyunculardan birisi olan Cliff Curtis’e göre, bu geçici bir birincilik.


Cliff Curtis, Avatar’ın yeni filmlerinde bir klan lideri olan ‘Tonowari’ rolünde oynayacak.

“İKİNCİ FİLMDE REKORU GERİ ALACAĞIZ”

Daha önce Yenilmezler: Oyunun Sonu filmi Titanic’i geçtiğinde tebrik mesajı yayınlayan Avatar’ın yönetmeni James Cameron, kendi filmi geçildiğinde de benzer bir tebrik mesajı yayınlamıştı. Avatar’ın devam filmlerindeki rolü kesinleşen oyuncu Cliff Curtis, bunun bir centilmenlik örneği olduğunu belirtti ve, “Onlar 20 film çektikten sonra ancak bu rekoru kırabildiler. Biz ise büyük ihtimal yeni filmle tekrar rekoru elimize alacağız” ifadelerini kullandı.

Zoe Saldana, hem Yenilmezler hem de Avatar filmlerinde başrol oynayarak, gişe rekoru savaşının tek kazananı oldu.

GİŞE REKORU SAVAŞININ TEK BİR KAZANANI VAR

Cliff Curtis yeni Avatar filmlerinde bir klan lideri olan Tonowari rolünde oynayacak. Bunun dışında gişe rekortmeni Yenilmezler serisi de olsa Avatar serisi de olsa kazanan tek bir kişi var o da, Zoe Saldana. Güzel oyuncu her iki seride de yer alan tek oyuncu olma özelliği taşıyor. Yenilmezler serisinde Gamora, Avatar serisinde ise Neytiri rolünde yer almıştı.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı