AUZEF sınav sonuçları açıklandı! İşte AUZEF final sınav sonuç ekranı

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi final sınav sonuçları öğrencilerin erişimine açıldı. 2-10 Ocak tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarınızı http://esinav.istanbul.edu.tr/ adresinden AKSİS kullanıcı adı ve şifreniz ile görüntüleyebilirsiniz." İşte sınav sonuç ekranı...
Takip et
AUZEF sınav sonuçları açıklandı! İşte AUZEF final sınav sonuç ekranı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

AUZEF Dekanı Prof. Dr. Levent Şahin tarafından yapılan açıklamada 2021 AUZEF sınav sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

2-10 Ocak tarihleri arasında düzenlenen online sınavlara katılım gösteren on binlerce öğrenci, AUZEF sınav sonuçları hakkında araştırmalarını yoğunlaştırmıştı.

AUZEF Dekanı Prof. Dr. Levent Şahin tarafından yapılan açıklamada, 2021 AUZEF sınav sonuçlarının açıklandığı bildirilirken sorgulama ekranının da erişime açıldığı ifade edildi.

AUZEF sınav sonuçları açıklandı! İşte AUZEF final sınav sonuç ekranı

AUZEF SINAV SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

-İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi sayfasında şu duyuru yapıldı;

“Değerli Öğrencilerimiz, 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi çevrim içi (online) Bitirme (Final) Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Sınav sonuçlarınızı http://esinav.istanbul.edu.tr/ adresinden AKSİS kullanıcı adı ve şifreniz ile görüntüleyebilirsiniz.”

AUZEF SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

AUZEF DERS GEÇME NOTU KAÇ?

Öğrencilerin, yarıyıl/yıl içi etkinlik notlarına bakılmaksızın bir dersten koşullu veya doğrudan geçebilmeleri için açıköğretim programlarında yarıyıl/yılsonu sınavından 100 (yüz) tam puan üzerinden en az 40 (kırk), uzaktan öğretim programlarında ise en az 50 (elli) puan almaları gerekir. Bitirme/bütünleme sınavında bu değerlerin altında not alan veya bu sınavlara girmeyen öğrenciler FF harf notu alarak başarısız sayılır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.