AUZEF ara sınavı ne zaman? AUZEF vize sınav giriş belgesi nasıl alınır?

AUZEF vize sınavına katılacak olan adaylar sınav giriş belgesi için geri sayıma başladı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ara sınavı tarihleri geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Peki, AUZEF vize sınavı ne zaman, ara sınav giriş belgesi nasıl alınır?
Takip et
AUZEF ara sınavı ne zaman? AUZEF vize sınav giriş belgesi nasıl alınır?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eğitimine İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’ne devam eden öğrenciler güz dönemi ara sınavları ile bu yılın ilk sınavlarına katılacaklar. Ardından final yani dönem sonu sınavları için gözler gelecek açıklamalarda olacak. Peki, vizeler hangi tarihte yapılacak?

AUZEF VİZE SINAVLARI NE ZAMAN?

İÜ Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nden yapılan açıklamada yer alan bilgilere göre ara sınavlar 13-14 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek.

AUZEF ARA SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Sınava katılacak olan adaylar sınav giriş belgelerini “sinav.istanbul.edu.tr” adresinden AKSİS şifreleri ile sisteme giriş yaparak öğrenebilecekler.

Sınavların yüz yüze olarak gerçekleştirileceği geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Konuya ilişkin son dakika açıklamaları ve güncel bilgiler için İstanbul Üniversitesi AUZEF’in duyurular sayfası takip edilebilir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.