adplus-dvertising

ATV Hakim 5. bölüm full izle- Hakim son bölüm tek parça

ATV'de yayınlanan Hakim dizisinin 5. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 5. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Hakim dizisinde; Ozan'ın suçunu itiraf etmek istemesi Ömer Arif'i köşeye sıkıştırır. İşte 9 Mayıs yayınlanan Hakim dizisi 5. bölüm tek parça, Hakim Youtube..
Takip et
ATV Hakim 5. bölüm full izle- Hakim son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hakim dizisinin 5. bölümü ATV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Hakim dizisinin birinci bölümünde; Ozan’ın aracıyla çarptığı genç, onun tüm çabalarına rağmen olay yerinde hayatını kaybeder. Telaş ve korkuyla kaza mahallini terk eden Ozan, eve döndüğünde başından geçenleri babasına anlatır. İşte Hakim dizisi 5. bölüm full izle linkleri…

HAKİM 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ozan’ın suçunu itiraf etmek istemesi Ömer Arif’i köşeye sıkıştırır. Durumu kurtarmak için yalanların içinde iyice boğulmaya başlar… Ozan Deniz’le barışmaya çalışırken gerçekleri öğrenen Ceren’in de aklı karışmıştır. Ozan’ı ihbar etmekle etmemek arasında ince bir çizgide gidip gelmeye başlar… Gülbahar, Azem’le başa çıkamazken oyuna eskilerden birini dahil etmeye karar verir.

Bu güçlü isim Gülbahar’ın yanında yer alıyormuş gibi görünür. Fakat o tarafta işler daha da kızışacaktır… Azem ise oğlunu öldüren katilin peşindedir. Adım adım izleri takip eder… Vardığı noktada hiç beklemediği biriyle karşı karşıya kalır… Hakim Ömer Arif… Büyük bir hesaplaşma onları beklemektedir. Ömer artık açığa çıkmıştır. Şimdi ise tek amacı oğlu Ozan’ı bu büyük tehlikeden uzak tutmaktır.

HAKİM 5. BÖLÜM İZLE

9 Mayıs Pazartesi akşamı ATV’de yayınlanan Hakim 5. bölümü izlemek için aşağıdaki resme tıklayın.

HAKİM YOUTUBE İZLEMEK İÇİN BU BAĞLANTIYA TIKLAYIN

ATV Hakim 5. bölüm full izle- Hakim son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.