adplus-dvertising

ATV canlı yayın kesintisiz izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert İzle

ATV TV canlı yayın kesintisiz ve HD olarak takip edilebilen mecralardan birisi olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. ATV canlı yayın izle ekranı aracılığıyla gün içi programlarına ulaşmak mümkün oluyor. ATV'nin ilgiyle takip edilen sabah programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Leyla Aydemir'in ölümü masaya yatırılmaya devam edilecek. Müge Anlı canlı izle 26 Kasım 2021 Cuma
Takip et
ATV canlı yayın kesintisiz izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert İzle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sabah kuşağı, öğlen kuşağı ve prime time kuşağındaki programları ile Türkiye’nin büyük bir kesimini ekran başına çeken ATV canlı yayın sayfası, internet üzerinden hizmet veriyor. ATV canlı izle kesintisiz sayfası, günün her dakikasında erişime açık olmaya devam ediyor. ATV dizileri, programları, yarışmaları ve filmleri için tek tıkla ulaşma imkanı sağlayan canlı yayın ekranı, Türkiye’nin dört bir yanından erişimi mümkün kılarken, yurt dışından da erişim sağlanmasını kolaylaştırıyor.

ATV’nin hafta içi her gün saat 10.00’da başlayan sabah programı Müge Anlı ile Tatlı Sert ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Faili meçhul ölümler, açıklığa kavuşturulamayan olayların masaya yatırıldığı programda dün Leyla Aydemir cinayeti masaya yatırılmıştı.

ATV CANLI İZLEMEK İÇİN RESME TIKLAYIN

ATV canlı yayın kesintisiz izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert İzle

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 26 KASIM 2021 CUMA

ATV’de ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 25 Kasım 2021 Perşembe günü yayınlanan bölümünde yaşananlar şöyle:

“Şiddet mağduru kadın sayısı her yıl artıyor. Kadına yönelik şiddetle mücadele günü…Minik Leyla’nın ölümüyle ilgili beraat kararına itiraz. Müge Anlı, yeniden yargılanan ve beraat eden kişiler için itiraz edildiğini, ailenin avukatının yeniden yargılama talep ettiğini ve Leyla’nın o denli uzağa gidemeyeceğini vurguladığını aktardı. Leyla’nın davasında 7 sanıktan sadece Leyla’nın amcasının ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldığını, delil yetersizliği nedeni ile tahliye edildiğini, 7 sanıktan kimsenin ceza almadığı, Leyla’nın avukatının buna itiraz ettiği belirtildi. Ailenin avukatının, Leyla’nın o kadar uzağa gidemeyeceğini dile getirip 12 gün Leyla’nın aç susuz bırakıldığını söylediği aktarıldı. Leyla’nın avukatı konuştu. Erdoğan Bey, bölge mahkemesinin itiraz etmesine şaşırdıklarını, şimdi de başka çelişkinin ortaya çıktığını, yerel mahkemenin üst mahkemeye itiraz ettiğini, usul açısından da sıkıntı olduğunu vurguladı. 17 yaş büyük sevgilisinin iki evini sattı. Cüneyt Demiral canlı yayında… Cüneyt Bey, Safiye Hanım’ın özel numaradan kendisini aradığını dile getirince Safiye Hanım asla ben eşimle mutsuzum, benimle görüş diye mesaj falan atmadığını savundu. Safiye Hanım, Cüneyt Bey’in kendi evini satana kadar yanında olduğunu, sonra gittiğini söyledi. Cüneyt Bey, Safiye Hanım’ın iş yerinde başkaları ile mesajlaştığını iddia etti.”

MÜGE ANLI İLE TATLI SERTBÖLÜMLER FULL, TEK PARÇA İZLE

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT BUGÜNKÜ YAYIN FULL, TEK PARÇA İZLE YOUTUBE

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.