adplus-dvertising

Atiye’den ünlülerin kıyafet tartışmalarına tayt yorumu!

Şarkıcı Atiye, son zamanda giydikleri sahne kostümleri sebebiyle eleştirilen meslektaşlarına destek verdi. Şarkıcı, “Benim de zamanında taytım tartışılmıştı, şaşırmıştım. Herkesin kendi tercihi, saygı işitmek gerekiyor” şeklinde konuştu. Atiye, gözlerden uzak yaşadığı özel yaşamı hakkında da konuştu.
Takip et
Atiye’den ünlülerin kıyafet tartışmalarına tayt yorumu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Toplantı yapmak için geldiği Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan Atiye, Almanya’da müzik yönetmeni Erol Sebebci ile evlenmiş ve 2019 senesinde anne olmuştu.

Atiye’den ünlülerin kıyafet tartışmalarına tayt yorumu!

“EŞİM FOTOĞRAF PAYLAŞMAYA SICAK BAKMIYOR”

Geçtiğimiz günlerde basından gizlediği eşinin fotoğrafını ilk defa sosyal medya hesabından paylaşan Atiye, “Annelik iyi gidiyor, özel hayatımızla alakalı oldukça fazla paylaşım yapmıyoruz ama o an içimden öyle geldi. Eşim sıcak bakmıyor, oldukça fazla sosyal medyada olan birisi değil” diyerek konuştu.
Atiye’den ünlülerin kıyafet tartışmalarına tayt yorumu!

“BENİM DE ZAMANINDA TAYTIM TARTIŞILMIŞTI”

Atiye öte yandan son zamanda giydikleri sahne kostümleri sebebiyle gündemden düşmeyen kadın meslektaşlarına destek verip şu şekilde konuştu:”Benim de zamanında taytım tartışılmıştı, şaşırmıştım. Ben de mesela tayt giymeyi seviyordum, bununla alakalı çok espri yapılmıştı ama ben çok takılmadım, eğlendim. Her münakaşanın da bir adabı vardır. Herkes kendiyle ilgilenirse daha güzel olur, her şeyi eleştirmek yerine. Herkesin kendi tercihi, eleştirilere kulak asmamak gerekir.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.