adplus-dvertising

Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz’dan İmamoğlu’na tepki!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun turundaki basın mensupları münakaşa konusu oldu. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz da konuya dair tepkisiz kalmadı. Meşhur isim turdaki bazı adlar rahatsız olunca “Sinek küçüktür ama mide bulandırır” şeklinde konuştu.
Takip et
Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz’dan İmamoğlu’na tepki!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz turunda yer verilen basın mensupları günlerdir sosyal medyanın gündeminde. İmamoğlu eleştiriler sonrası açıkla yaptı.

İmamoğlu’nun “Bugün Nagehan Hanım gelmiştir, daha farklı örnekleri de görecekler. Benimle konuşmaya cesareti olanlarla konuşacağım. Yarın da Abdülkadir Selvi’yi de davet etmek isterim” açıklamasında Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’dan tepki geldi.

Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz’dan İmamoğlu’na tepki!

“SİNEK KÜÇÜKTÜR MİDE BULANDIRIR”

Gökhan Özoğuz fotoğrafı paylaşarak “İşte demek siyaset bu şekilde bir şey! Biz yıllardır yalan ve dolanı belirten ile aynı tarafta olmamak için, eskiden beri gelen çarpıklık ve karanlığın yaşanmaması için tarafsız konuştuk, fikrimizi beyan ettik. Sinek küçüktür ama mide bulandırır. Ben bu otobüsten inerim arkadaş!” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.