Ateş Böceği Ercan’dan Kötü Haber

"Ateş Böceği Ercan" olarak tanınan Ercan Bostancıoğlu, dün akşam akciğerlerinde enfeksiyon olduğu gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı.

Bir dönemin efsane sunucusu Ercan Bostancıoğlu, Akciğer enfeksiyonu sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Sanatçının, ilerleyen yaşı sebebiyle de sağlık durumunun gözetim altında olduğu öğrenildi. Kabataş Lisesi’nde okurken bir arkadaşının kendisine verdiği “Ateş Böceği” lakabını ömrü boyunca kullanan ve TRT’de uzun yıllar sunuculuk yapan Ercan Bostancıoğlu, daha önce de zatürre teşhisiyle hastaneye kaldırılmıştı.


“ATEŞ BÖCEĞİ ERCAN” 15 GÜN HASTANEDE YATACAK

Ateş Böceği lakaplı ünlü sanatçı Ercan Bostancıoğlu, geçtiğimiz gün rahatsızlandığı için hastaneye kaldırıldı. İlk belirlemelere göre akciğerlerinde enfeksiyon oluşan ünlü oyuncu, 15 gün boyunca hastanede gözetim altında tutulacak.

Sağlık kontrollerinin yapılmasının ardından böyle bir karar alan doktorlar, enfeksiyonun yok edilmesi için sürecin, akından takip edilmesi gerektiğini ve yaşı ilerlemiş olan Ercan Bostancıoğlu’nun da doktorların her talimatına uyması gerektiğini belirtti. Ercan Bostancıoğlu, daha önce de zatürre olduğu gerekçesiyle 30.01.2018 tarihinde hastaneye yatırılmıştı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı