Atatürk’e Benzeyen Adam Göksel Kaya’nın Hemşerileri Konuştu

Atatürk'e benzeyen adam olarak tanınan Göksel Kaya'nın Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Baltalı Köyü'nden köylüleri konuştu.
Takip et
Atatürk’e Benzeyen Adam Göksel Kaya’nın Hemşerileri Konuştu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e büyük benzerliğiyle tanınan Göksel Kaya, köylülerinden tepki gördü. Göksel Kaya’nın hemşerileri, “Benzemesi gurur, istismarı utanç verici” ifadelerini kullandı.

9 kardeşten birisi olan Göksel Kaya’nın köylülerinden birisi, “Saç, baş boyayarak Atatürk olunmaz. Atatürk’e benzemek için makyaj değil ahlak gerekir. Bu adamla aynı köyden olmaktan utanç duyuyorum. Burada kendi köylülerini araçlarına sigorta yapacağım diye dolandırdı. Derneğe girmesini yasakladık. Buralara gelemez. Gittiği her yerde ‘İzmirliyim’ diyor. Aslını inkar eden adama itibar edenlere şaşıyorum. Eski adı Tatalet olan köylülerimiz bile bu adama selam vermiyor. Atatürk’e sevgisi, muhabbeti olan vatandaşlarımıza sesleniyorum. Bir sahtekara inanmayın. Buna bir kuruş para değil, selam bile vermeyin. Bunu dövüp kovduk dernekten” ifadelerini kullandı.

AK Parti Çıldır Belediye Başkanı Yakup Azizoğlu ise konuyla ilgili konuştu ve “Mustafa Kemal Atatürk hepimizin ortak değeridir. Bu şekilde kullanılıyor oluşu ve istismar edilişini tasvip etmiyorum” diye konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.