Atatürk’e Benzeyen Adam Göksel Kaya Kendisini Savundu

Türkiye günlerdir Atatürk'e benzeyen adam Göksel Kaya'yı tartışıyor. Göksel Kaya ise tiyatro sanatçısı olduğunu ve rolünü iyi yaptığını savunuyor.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliğiyle dikkat çeken ve çeşitli organizasyonlarda yer alanların rollerini biraz abartmaya başlaması Türkiye’nin tartışma konusu oldu.


Bir taraf Atatürk’e benzeyen adamlar sosyal lince uğratırken, diğer bir taraf ise böyle insanların dünyanın her yerinde olduğunu savunuyor.

Son günlerde tartışmaların bir numaralı ismi ise hiç şüphesiz Göksel Kaya… Kimi zaman bir atın üzerinde, kimi zamanda üniformasıyla vatandaşları selamlarken gördüğümüz Göksel Kaya, sosyal medyada eleştiri oklarını üzerine çekiyor. Bunun sebebi ise Göksel Kaya’nın rolünü iyi yapıyor oluşu.

Kimileri Göksel Kaya için, “Sadece benzemiyor, hareketlerinden kendisini Atatürk sandığı belli oluyor” şeklinde yorumlarda bulunuyor. Bir diğer kesim ise, “Sadece Atatürk’e benzeyerek değil, oyunculuğuyla da para kazanıyor” şeklinde yorumlar yapıyor.

Göksel Kaya ise hakkındaki eleştirilere, “Halkta bir Atatürk özlemi var ve beni görünce de bunu yansıtıyorlar. Ben tiyatro sanatçısıyım. Etkinliklerden para almamdan daha doğal ne olabilir? Suiistimal ettiğim yok” şeklinde yanıt veriyor.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı