Atatürk’e Benzeyen Adam Göksel Kaya Eleştirilere Cevap Verdi

Atatürk'e benzeyen adam olarak bilinen Göksel Kaya, son günlerde kendisine yapılan eleştirilere cevap verdi.
Takip et
Atatürk’e Benzeyen Adam Göksel Kaya Eleştirilere Cevap Verdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliği ile ünlü olan ve son günlerde sosyal medyada eleştirilerin odağı durumuna gelen oyuncu Göksel Kaya, sessizliğini bozdu.

“PAŞAM LAFINI ZORLA SÖYLETMİYORUM”

Son olarak Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Hüseyin Emre Altınışık’ın “Atatürk’e benzerliğini istismar ediyor” açıklamaları ile eleştirdiği Kaya, Oda TV’ye yaptığı açıklamada “Suçlamaları kabul etmiyorum. Ben 2005 senesinden beri tiyatrocuyum ve davetlere gidiyorum. İnsanlar bana paşam diyor bu hoşuma gidiyor. Fakat kimseye bunu zorla söyletmiyorum. Kişiler kendileri bunu söylemek istiyor” dedi.

“İLBER ORTAYLI İSTİKLAL MARŞI’NDAN BIKTIK DEDİ”

Tarihçi İlber Ortaylı’nın da “Atatürk, tarihi ve hassas bir şahsiyettir. Turistik vodvile döndüremezsin” biçimindeki açıklamasına da cevap veren Kaya, “İlber Ortaylı beni eleştirmiş yazı yazmış. İlber Ortaylı dediğimiz vatandaş 2013 senesinde Japonya büyükelçiliğinin verdiği bir davette Kamer Genç oradaydı İstiklal Marşı için ‘bıktık artık senelerdir bu marşı dinlemekten ve söylemekten artık değişmeli’ diyen kişidir” biçiminde açıklamalar yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.