adplus-dvertising

Atatürk ve Özgecan Aslan’a hakaret eden sosyal medya sapığı gözaltında!

Atatürk'e sosyal medya üzerinden hakaretler eden. Ayrıca 2015 senesinde öldürülen Özgecan Aslan için yaptığı çirkin içerikli paylaşımlar yüzünden internette sapık olarak anılan A.Ş. gözaltına alındı.
Takip et
Atatürk ve Özgecan Aslan’a hakaret eden sosyal medya sapığı gözaltında!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü görevlileri, görüntülerde yer aldığı belirlenen 18 yaşından küçük A.Ş.’yi Kağıthane’de yakalayarak gözaltına aldı.

A.Ş.’nin “5816 Sayılı Yasaya Muhalefet”, “Devletin Egemenlik Alametlerini Aşağılama”, “Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik yahut Aşağılama” ve “Çocuğun Cinsel İstismarı” suçlarından bugün adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

ATATÜRK VE ÖZGECAN ASLAN’A AĞIR SÖZLER

“Sapık Alihan” isimli Youtube kanalında A.Ş. adlı şahsın, paylaştığı videolar sosyal medyada infial oluşturdu. Paylaştığı videoda Türk bayrağına, Mustafa Kemal Atatürk‘e ve vahşice katledilen Özgecan Aslan’a yönelik ağır hakaretler sarf etti. Sosyal medyada infial oluşturan sözleri ardından binlerce paylaşım yapıldı.

SOSYAL MEDYA AYAĞA KALKTI

Başka videolarında ise 3 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğunu öne süren A.Ş. için Twitter’da kullanıcılar, #SapıkAlihanTutuklansın etiketiyle tutuklanma çağrısında bulundular.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.