Ataşehir’de kiraya verdiği otele satırla girip saldırdı!

İstanbul Ataşehir’de oteli kiraya veren fakat kira ile alakalı anlaşmazlık yaşayan mal sahibi, oteli satırla bastı. Dehşet saçan otel sahibi, kirayı öbür mal sahibi hissedarlara paylaştırmak yerine kendisine verilmesini istedi. Yaşananların güvenlik kameralarına an be an yansıdığı olayda saldırgan mal sahibinin kamerayı fark edince aracına giderek silahını bırakıp satır aldığı görüldü. Korkulukları satırla parçalayan saldırganın o görüntüleri…
Takip et
Ataşehir’de kiraya verdiği otele satırla girip saldırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Ataşehir’de bulunan bir otelde dün saat 21.15 sıralarında meydana geldi. Bir bina sahibi olan ve binasını otel sahibine kiraya veren Suat Ç. adlı şahıs, iddiaya göre binanın sahibi olan öbür hissedarların kiradan pay almamasını ve bütün kirayı yalnızca kendisi almak isteyerek otel sahibi ile münakaşa yaşadı. İddiaya göre ortalama 1 ay kadar önce otelin deposuna girerek duvarları kıran Suat Ç. bu sefer satır ile oteli basarak sanki dehşet saçtı.

Akşam saatlerinde otelin önüne arabasıyla gelen ve iddiaya göre alkollü olan şahıs, otele girerek burada bir müddet tehditler savurdu ve küfürler etti. Daha sonra aracına giderek silahını alan şahıs, otelin girişindeki güvenlik kamerasını fark edip silahını geri koyarak satırı eline aldı. Otelde bulunan görevliler ve otelde konaklayanlar satırlı şahıs sebebiyle korku yaşadı.

MASAYI PARÇALARI, AYNALARI KIRDI

Şahıs, otelin lobisinde bulunan masaya satır ile art arda vurarak parçaladı, sonrasında lobideki aynayı da satır ile kırdı. Hızını alamayan şahıs daha sonra otelin merdivenlerinde bulunan korkulukları da satırla vurarak ezdi. Şahıs daha sonra olay yerinden ayrılırken, ihbar üstüne olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Otelin yakınında polis tarafından yakalanan saldırgan şahıs ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Ataşehir’de kiraya verdiği otele satırla girip saldırdı!

‘BURASI ONA TOPRAK OLACAK’

Otel sahibi olan firmanın avukatı Asena Aksoy Baycan, “Şahısla hukuk davamız devam ediyor. Fakat hukuk davasının ile alakalı bizi yıldırmak için devamlı bu şekilde saldırılar düzenliyor. Ortalama bir ay önce de aynı şey oldu. Bir ay önce de depomuzun duvarlarını kırdı. Şuanda aynı biçimde hem silahla hem de kesici aletlerle buraya gelip hem müşterileri hem resepsiyondaki çalışanları tehdit etti. Müvekkilimi devamlı tehdit ediyor zaten. Can güvenliği yok yani kendisinin. Satırla geliyor, bu kapıyı kırarak içeri giriyor. Yukarıdaki müşteriler gürültüye iniyor. Burayı devamlı satırla vurup kırıyor. Hem müdürü tehdit ediyor, “burası ona toprak olacak ailesine veda etsin” diyor. Sonra çıkıp dışarıdaki pirinç levhalara zarar veriyor. Hem müşterilere de saldırıyor hem de çalışanlarımıza saldırıyor. Nedeni, buranın mal sahibi kendisi. Fakat tek başına değil hissedarları var ve hissedarlarına kira vermemizi istemiyor, yalnızca kendisine kira vermemizi istiyor” şeklinde konuştu.

Ataşehir’de kiraya verdiği otele satırla girip saldırdı!

‘KAMERAYA BAKTIĞIMI FARK EDİNCE BANA SALDIRDI’

Otelde konaklayan saldırgan şahsın sesini duyup otel lobisine inen İbadet Aliyev, “Yukarıda kendi odamda oturuyordum. Aşağıdan sesler işitince indim. Adam satırla resepsiyona saldırdı. Resepsiyonun etrafını parçalamıştı. Merdivendeki korkulukları da ezdi. Sonra otomobile gitti silahı çıkardı. Silahı çıkarınca ben kameraya baktım. O benim kameraya baktığımı fark edince silahı hemen otomobile koydu. Bana doğru geldi, saldırmaya başladı. Ben kapıyı kapattım. Kapatınca kapıya vurdu. “Aç bir şeyler söyleyeceğim” deyince kapıyı açtım. Açtım kapıyı, adam geldi resepsiyona masaya vurdu, küfür etti” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.