adplus-dvertising

Ataşehir’de bıçaklı maganda mahalleliyi ayağa kaldırdı

Ataşehir’de iki kişi arasında henüz tespit edilemeyen bir sebeple münakaşa çıktı. Kısa sürede büyüyen münakaşa bıçaklı kavgaya dönüştü. Bir kişi elindeki bıçakla küfür ederek tartıştığı kişiye bıçakla saldırdı. Korku dolu o dakikalar vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.
Takip et
Ataşehir’de bıçaklı maganda mahalleliyi ayağa kaldırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay bir kaç gün önce Ataşehir Kayışdağı Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre, 2 kişi arasında henüz tespit edilemeyen bir sebeple münakaşa çıktı. Kısa sürede büyüyen münakaşa bıçaklı kavgaya dönüştü. Bir kişi elindeki bıçakla küfür ederek tartıştığı kişiye bıçakla saldırdı. Olay üstüne sesleri duyan mahalleli, ikiliyi ayırmak için sokağa döküldü. Vatandaşlar eli bıçaklı kişiyi etkisiz hale getirmek istese de başarılı olamadı. Eli bıçaklı saldırgan elindeki bıçakla tartıştığı kişiyi kovaladı. Mahalleli ise korku dolu o dakikaları camlardan ve balkonlardan izledi.

Ataşehir’de bıçaklı maganda mahalleliyi ayağa kaldırdı

Mahalleliyi ayağa kaldıran bıçaklı maganda kamerada
Elindeki bıçakla mahallede terör estiren bıçaklı maganda vatandaşların cep telefonu kamerasına an be an yansıdı. Görüntülerde ikilinin kavga ettiği bir kişinin ise karşı tarafa bıçakla saldırdığı, mahallelinin de ayırmak için çabaladığı ancak başarılı olamadığı görüldü. Öte Yandan eli bıçaklı kişinin kavga ettiği kişiyi bıçakla kovaladığı da görüldü.

Aykut Zor – Sevgi Canpolat

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.