Atama bekleyen öğretmenlere Erdoğan’dan müjde!

Son dakika haberi… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öğretmenlere müjdeli haberi verdi… Erdoğan, Twitter üstünden yaptığı açıklamada 15 bin yeni öğretmen atamasının daha yapılacağını açıkladı.
Takip et
Atama bekleyen öğretmenlere Erdoğan’dan müjde!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyp Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabı twitter üstünden yaptığı paylaşımda öğretmenlere müjdeli haberi verdi.

“Buradan öğretmenlerimize ve bütün eğitim camiamıza çok mühim bir müjde vermek istiyorum” diyen Erdoğan 15 bin yeni öğretmen ataması daha yapılacağını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

Buradan öğretmenlerimize ve bütün eğitim camiamıza çok mühim bir müjde vermek istiyorum. Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Çocuklarımızın daha kaliteli eğitim almasını temin etmek için 15 bin yeni öğretmen ataması daha yapacağız. Hayırlı olsun.

Atama bekleyen öğretmenlere Erdoğan’dan müjde!ü

GEÇTİĞİMİZ HAFTA DA 20 BİN ÖĞRETMEN ATANMIŞTI

Öte yandan geçtiğimiz hafta İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen “2021 Senesi Öğretmen Atama Töreni”nde 20 bin öğretmenin daha ataması gerçekleştirilmişti.

Atama bekleyen öğretmenlere Erdoğan’dan müjde!

Törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ataması gerçekleşen 20 bin öğretmeni tebrik edip görev yerlerinde başarılar dilemiş, yeni atananlarla öğretmen sayısının 1 milyon 137 bini bulduğunu belirtmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.