Atakum Belediyesi’nde İki Müdür Arasında Silahlı Kavga Çıktı

Samsun’un Atakum Belediyesi’nde Fen İşleri Müdürü Mehmet Asım Kılıçarslan ile Park ve Bahçeler Müdürü Okan Saral arasında silahlı kavga çıktı.

Samsun Atakum Belediyesi’nde olan olayda, Fen İşleri Müdürü Mehmet Asım Kılıçarslan ile Park ve Bahçeler Müdürü Okan Saral arasında şimdilik tespit edilemeyen bir sebeple sözlü tartışma meydana geldi. Tartışmanın büyüyüp kavgaya dönmesinin ardından söylentiye göre Müdür Kılıçarslan ruhsatsız silahını çekerek Saral’a ateş etmek istedi. Fakat bazı belediye personeli araya girerek Kılıçarslan’a engel oldu. 2 müdür ardından ifadeleri alınmak için polis merkezine sevk edildi.

BELEDİYE BAŞKANI KAVGANIN SEBEBİNİ AÇIKLAMADI

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, 2 müdür arasında meydana gelen kavganın nedenini söylemezken, ifade tutanaklarının kendisine gelmesinin ardından disiplin soruşturması açıldığını aktardı.

Deveci, “Belediye içerisinde iki arkadaş kendi içlerinde tartışma yaşamışlar ve mesele karakola gitmiş. Adli soruşturmanın sona ermesinin sonrasında biz de idari soruşturma açacağız. Her ikisi de birbirinden şikayetçi değil” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı