Ata Demirer’in “Anneli” Paylaşımı Olay Oldu

Ata Demirer’in yaptığı “Yaz” paylaşımı büyük beğeni topaldı. Annesiyle fotoğrafını paylaşan Demirer yaz mevsimi için “Biz bitti demeden, bitmez” yorumunu yaptı.

Bu yıl yaz mevsiminin neredeyse tamamını Bozcaada’da geçiren ünlü komedyen Ata Demirer, yaptığı paylaşımlarla yaza damgasını vurdu. Sosyal medya hesabı Instagram’dan yaz ayına dair paylaşımlar yapan Ata Demirer, bu paylaşımlarına bir yenisini ekledi.

ATA DEMİRER SON PAYLAŞIMINDA ANNESİYLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Ünlü komedyen Ata Demirer, yaz ayının sonuna gelinmesiyle beraber yapılan “Yaz bitti”yorumlarını kabul etmediğini ve “Biz bitti demeden yaz bitmez” düşüncesinde olduklarını ifade etti. Annesiyle birlikte deniz kenarında poz veren Ata Demirer bu paylaşımıyla sosyal medyanın en çok beğenilenlerinden oldu.

Sosyal medyanın tatilci tayfasından olan Ata Demirer, misafirleriyle ve eğlenceli hayatıyla bu yazın tartışılmaz en çok eğlenen ismi oldu. Teknesiyle misafirlerini gezintiye çıkaran ve deyim yerindeyse felekten bir gün yaşatan komedyen, oyuncu, şarkıcı ve müzisyen Ata Demirer, yaza damgasını vurdu. Demirer, yazın bitmesini kabullenmekte zorluk çekecek gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı