Asus’un Yeni Telefonu En Son Teknolojileri İçeriyor!

Asus'un yeni cihazı, bu ay içerisinde satışa sunulacak. Cihaz, Qualcomm tarafından Snapdragon 855 Plus teknolojisiyle güçlendirildi.

Asus’un yeni telefonu Rog Phone 2, en yüksek performansı hayal edenler için tasarlandı. Qualcomm’un yeni mobil işlemcisi Snapdragon 855 Plus ile güçlendirilen ilk telefon olma özelliği de taşıyan cihaz, 23.07.2019 tarihinde piyasaya sürülecek. 2019’un en iyi android telefonlarında bulunan Snapdragon 855, Plus versiyonuyla ilkez Asus Rog Phone 2’de yer alacak. “Plus” denmesinin sebebi ise, VR teknolojisine odaklanan yeni geliştirmeler olması.


8 çekirdekli işlemci, 2.84 GHz yerine 2.96 GHz’ye kadar çalışacak. Yükseltilmiş Adreno 640 grafik kartı ise, yüzde 15 hız artışı sağlayacak. Cihaz, yılın ikinci yarısı itibariyle, amiral gemisi olarak görülen telefonlara meydan okumaya hazırlanıyor. Bazı bilgiler gelmeye başlamış olsa da, lansman günü giderek yaklaşan telefon hakkında detaylı bilgilerin birçoğu yok. Önceki sürüm olan Asus Rog Phone kullanıcılar tarafından çok sevildiği için, beklentiler bir hayli yüksek.

BİR TELEFONDAN ALINABİLECEK EN YÜKSEK PERFORMANS

Onaylanan kısıtlı bilgilerden birisi ise, yeni telefonun ekranının 120Hz yenileme hızına sahip olması. Bu, kaydırma gibi işlemlerde üst düzey performans almak anlamına geliyor. Telefon üzerinde yapılacak hareket ve işlemler, sıfır gecikmeyle uygulanabilecek. Bunun yanında yeni cihaz, her zamanki oyun performansını bu sürümde de vadetmeye devam ediyor. Benzersiz performans, üstün ses kalitesi, tonlarca özelleştirme seçeneği de firmanın vadettikleri diğer özellikler arasında yer alıyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı