Asus Zenbook Serisinde Dikkat Çeken Pil Detayı!

Amerika’da düzenlenen Elektronik Fuarında görücüye çıkan Asus Zenbook serisinin UX433 modeli teknoloji severlerden tam not aldı.

İnceliği ile dikkat çeken Asus Zenbook şık görüntüsü ile de beğenileri toplamayı başardı. Yüksek donanıma sahip bilgisayar kullanıcılara hızlı erişim imkanı ile keyifli kullanım imkanı sunacak. 14 inç’e sahip model hafifliği ile fuarda büyük ilgi gördü.

Asus’un CEO’su Jerry Shen, Zenbook serisinin özelliklerini tanıttı. Shen, tasarımının ile dikkat çeken bilgisayarın donanım olarak da çok yüksek performansta olduğu dile getirdi. Asus yetkilileri yeni piyasaya sürülen bu model ile ilgili beklentilerinin çok yüksek olduğu ve kullanıcılardan çok olumlu geri dönüşler alacağı açıkladı.  Hem ev hem de ofis kullanımı için son derece uygun olduğu belirtilen modelin diğer bilgisayarlardan farklı özelliklerine de vurgu yapıldı.

10 SAATLİK PİL ÖMRÜNE SAHİP

İ7 işlemcinin kullanıldığı modelde 16 Gb Ram ve harici ekran kartı  mükemmel performans sağlayarak kullanıcılarını memnun edecek. Klavye tuşlarının özel olarak tasarlandığı modelde ayrıca TouchPad’e yerleştirilen tuş takımı sürekli olarak klavye kullananların en beğeneceği özellik olmaya aday. Shen’in modelde vurgu yaptığı en önemli özellik ise bilgisayarın pil ömrü oldu. 10 saatlik pil ömrüne sahip model kullanıcılardan bu özelliği ile büyük beğeni topladı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı