Astrolog Dinçer Güner kimdir? Kaç yaşında, Nereli?

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına katılıp yaptığı yeni yıl açıklaması ile gündeme gelen Dinçer Güner, kısa süre içerisinde sosyal medyanın en konuşulan adamı haline geldi. Peki Dinçer Güner nereli ve kaç yaşında?
Takip et
Astrolog Dinçer Güner kimdir? Kaç yaşında, Nereli?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye’nin en ünlü astrologları Dinçer Güner ve Hande Kazanova, TV8’de yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına katıldı.

Stüdyoya enerjik bir giriş yapan Dinçer Güner’e, “Ya Dinçer bu ne güzel bir giriş. Yeni yıla böyle mi gireceğiz?” sorusu yöneltildi. Güner de soruya çok konuşulacak bir yanıt verdi: “Si.i tutarak giriyoruz yeni yıla.”

Astrolog Dinçer Güner kimdir? Kaç yaşında, Nereli?

Bu konuşmanın ardın programın sunucusu, “Hoş geldin, canlı yayındayız.” deyince, yaşadığı panikle Dinçer Güner, sadece “Başladık mı?” diye sorabildi.

DİNÇER GÜNER BİYOGRAFİSİ

Dinçer Güner 29 Nisan 1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini aldıktan sonra bir süre basın danışmanlığı ve kitap editörlüğü yapmıştır.

Hayatının en büyük hobisi olan astrolojiyi profesyonel bir işe dönüştürmek için Öner Döşer’in kurduğu AstroArt Astroloji Okulunda temel ve ileri seviye astroloji dersleri alarak mezun oldu.

Dinçer Güner sana sonra Merih Akalından Hint astroloji dersleri ve psikolojik dinamikleri anlamak için Prof. Dr. Mehmet Zarasızoğlun’dan sistem ve aile dizimleri alanında psikoterapi eğitimi aldı.

Güner kendi kurduğu astroloji bloğunda gökyüzü olaylarını ve insanlar üzerindeki etkilerini yazıyor. Bireysel danışmanlık, astroloji alanında eğitim ve seminerlere devam ediyor.

Dinçer Güner, Tv programlarına konuk olmasının yanı sıra Sözcü, Marie Vlaire ve Morhipo dergi ve gazetelerinde yazılar yayımlamaktadır.

Astrolog Dinçer Güner kimdir? Kaç yaşında, Nereli?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.