adplus-dvertising

Aslıhan Karalar biyografisi

7 Eylül 2019, 14:15 tarihinde eklendi
Malhun Hatun kimdir? Aslıhan Karalar kaç yaşında? Eğitimi nedir? gibi merak edilen soruların cevaplarını biyografimizde bulabilirsiniz...
Takip et
Aslıhan Karalar biyografisi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 27 Nisan 1999

Doğum yeri: Ankara

Burcu: Boğa

Boyu ve kilosu: 1,78 / 51 kg

Eğitimi: Bilkent Uluslararası Laboratuvar Lisesi- Londra King’s College’da işletme

Aslıhan Karalar biyografisi

2017 Best Model of Turkey birincisi olan Aslıhan Karalar kimdir?

‘Best Model of the Turkey’ yarışmasında tüm jüriden tam puan alarak birinci seçilen Aslıhan Karalar’ın serüveni Best Model of World’de birinci seçilmesiyle başlıyor.

İki buçuk yaşındayken dil eğitimine başladığını belirtiyor. Anne ve babası ODTÜ Elektrik-Elektronik mezunu olan Karalar işletme eğitimine Londra’da devam ediyor.

Verdiği röportajlarda star olacağına inandığını ve oyunculukta iyi ve saygı duyulan birisi olma yolunda adımlar attığını dile getiriyor. Kendi ifadeleriyle “Farklıyım. Fiziğim, yüzüm… Ama asıl eğitimimle iyi bir noktaya geleceğimi düşünüyorum” diyen Aslıhan hiç aşık olmadığını da birçok kere dile getirmiş. İdolünün babası olduğunu, babası gibi kibar, nazik birisi ile beraberlik geçirmek istediğini ifade ediyor.

Uluslararası bir yapımda rol almayı hedeflediğini belirten Karalar İşletme eğitimimi de tamamlayarak kendi yapım şirketini kurmak istediğini ve en büyük hayalinin dünyaca ünlü bir oyuncu haline gelmek olduğunu söylüyor.

Aslıhan Karalar biyografisi

Şu sıralar “Diriliş Osman” dizisinde Burak Özçivit’in partneri olan Aslıhan Karalar Şeyh Edebali’nin kızı Malhun Hatun’u canlandıracak.

Oyuncu, Riva’da gerçekleşen provalarda at binme, kılıç kullanma ve ok atma eğitimleri de görüyor. Yapım için ayrıca tüm kadın oyuncuların, yemek pişirme dersi de aldığı öğrenildi. Oyuncular haftanın dört günü çiftliğe giderek, çekimler başlayana kadar çalışmaya devam edecek.

Aslıhan Karalar biyografisi Aslıhan Karalar

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.