Aslıhan Gürbüz Kendisini Taciz Eden Sapığı İfşa Etti!

Son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde oynayan ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz kendisini taciz eden kişiyi sosyal medyadan ifşa etti.
Aslıhan Gürbüz Kendisini Taciz Eden Sapığı İfşa Etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son olarak Ufak tefek Cinayetler dizisinde Merve karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz, sosyal medya üzerinden kendisini taciz eden şahısı ifşa etti. Yasemin Allen, Melis İşiten gibi ünlü oyuncuların ardından Aslıhan Gürbüz de taciz edilen ünlüler arasında yerini aldı. Son günlerde giderek artan sosyal medyada taciz olaylarının ünlü isimler üzerinden ifşası devam ediyor. Son mağduru güzel oyuncu Aslıhan Gürbüz oldu. Bir süre oyunculuğa ara veren ve çiftçiliğe merak salan Aslıhan Gürbüz, takipçisinden taciz mesajları aldı.

Aslıhan Gürbüz, Yasemin Allen ve Melis İşiten gibi tacize uğrayan isimler arasında yer alıyor. Yasemin Allen geçtiğimiz günlerde kendisini mail yoluyla taciz eden ve tecavüz etmekle tehdit eden şahısla ilgili çirkin mesajlar atan sapığını ifşa etmişti.

Başarılı oyuncu Aslıhan Gürbüz de kendisine Instagram’da tacizde bulunan sapığını ifşa ederek, “Bu sapığın paylaşamayacağım kadar ağır tacizleri var. Anne babalar evlatlarınızı iyi yetiştirin! Sonra dikkat çekmek için bir kadını taciz ediyorlar” sözleriyle ebeveynlere seslendi.

MAHKEMEYE VERMEYE HAZIRLANIYOR

Aslıhan Gürbüz Kendisini Taciz Eden Sapığı İfşa Etti!

Aslıhan Gürbüz, “Çok beğeniyorum seni. İlgini çekmek için abuk sabuk şeyler yazdım” diyen sapığını mahkemeye vermeye hazırlanıyor.

ÜNLÜLER TACİZ EDENLERİ İFŞALIYOR

Sosyal Medya resmen ünlü simaların kabusu haline geldi. Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten de “Haberiniz olsun diye söylüyorum. Cinsel olarak taciz edildiğim her mesajın sahibi savcılığa gidiyor. Haberiniz olsun yani. Eleştiri, linç, hakaret falan bunların hepsi canım ciğerim ama ben sizin cinsel organınızı görmek zorunda değilim” diyerek isyan etmişti.

  • aslıhan gürbüz
  • melis işiten
  • taciz
  • yasemin allen
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.